Kavos puodelį kviečia keisti į medelįRugpjūčio 17, 2022

Kavos puodelį kviečia keisti į medelį

Radijo laidoje „Dienos svečias“ Tauragės rajono savivaldybės administracijos patarėja Agnė Petrošiūtė bei organizacijos „Myliu mišką“ atstovė Rūta Gjerde  pasakoja apie startavusią akciją „Iškeisk kavos puodelį į medelį“. Pokalbio metui taip pat sužinosite, koks miškas turėtų atsirasti šalia Tauragės ir kaip kiekvienas tauragiškis gali prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Kalbino Rūta Karmazinaitė.

 

Kviečia prisidėti kiekvieną

Nors tūkstantinis miškasodis Skaudvilėje planuojamas rudenį, pasiruošiamieji darbai jau vyksta – šiuo metu renkamos lėšos reikiamam kiekiui sodinukų įsigyti.

Prisidėti prie kilnaus ir žalio tikslo raginami visi Tauragės rajono gyventojai – žmonės  ir verslai kviečiami jau šiandien įsigyti norimą kiekį sodinukų, taip skiriant paramą naujo miško įveisimui. Tai padaryti galima apsilankius www.myliumiska.lt/pasodink svetainėje ir įsigijus norimą kiekį – vieną, du, dešimt ar net šimtą – medelių. Kad parama būtų skirta tvarios Tauragės projektui Skaudvilėje, būtina tai pažymėti medelių įsigijimo metu. Visi nurodžiusieji savo asmens vardą ir pavardę ar juridinio asmens pavadinimą bus skelbiami myliumiska.lt ir taurage.lt svetainėse. Gyventojai medelius gali pirkti iki rugsėjo 30 dienos.

 

  • Kavos puodelį kviečia keisti į medelį

Tauragesradijas.lt inform.

Taip pat skaitykite

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.facebook.com/mamuunija/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti