Komedija, kaip Gaidys moterį rinkosi...Rugsėjo 20, 2017

Komedija, kaip Gaidys moterį rinkosi...

Rugsėjo 27 dieną Šilalės kultūros centre viešės Nacionalinio Kauno dramos teatro trupė, kuri publikai parodys vienaveiksmę komediją „Žemės ar moters“.

 

„Žemės ar moters“ pagal Juozo Tumo Vaižganto pjesę tarsi anekdotas, kurio veiksmo centre – neapsisprendėlis senbernis Gaidys. Nuolatinės tinkamos nuotakos paieškos sukuria dviprasmiškas, komiškas situacijas, kuriose jaunikis tampa norų įkaitu ir pajuokos objektus. Aktorius ir spektaklio režisierius Tomas Erbrėderis šiuolaikiškai žvelgia į Lietuvos etnografiją ir nebijo būti nepopuliarus – profesionalių teatrų repertuaruose retai galima pamatyti lietuvių liaudies motyvais pastatytų spektaklių, jau nekalbant apie paties Vaižganto pjeses. Ironijos ir sveiko humoro nestokojančiame spektaklyje režisuojantis aktorius kalba apie būtinybę rinktis: „Esame išrankūs ir visko geidžiantys, tačiau nežinome, kokį pokštą yra paruošęs gyvenimas. Dažnai mums tenka mažesnė ir ne ta dalis, kurios tikimės. Žiūrovai turėtų nusiteikti lengvai pamąstyti ir iš šalies pažvelgti į paradoksalią gyvenimo situaciją. Galbūt su spektaklio herojais jie patys pabandys atsakyti į klausimą – žemės ar moters?“

 

Spektaklyje vaidina aktoriai: Gintautas Bejeris, Saulius Čiučelis, Daiva Rudokaitė, Tomas Erbrėderis, Asta Mačiulytė, Aušra Keliuotytė.

 

Pradžia 18 val. Bilietų kainos – 6-7 € (bilietai platinami Šilalės kultūros centro kasoje ir www.tiketa.lt).

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti