Kūrinį „Nuolat pildoma” pristatanti Giedrė skelbia apie sugrįžimą į elektronikos žanrąBalandžio 11, 2019

Kūrinį „Nuolat pildoma” pristatanti Giedrė skelbia apie sugrįžimą į elektronikos žanrą

Paskutinius kelerius metus džiazo scenoje dažniausiai sutinkama atlikėja ir dainų autorė Giedrė pristato kūrinį „Nuolat pildoma“ ir skelbia apie muzikinius pokyčius – ji grįžta prie lengvo elektronikos stiliaus ir gegužę klausytojams žada pristatyti naujausią albumą. Giedrė pripažįsta, jog dainos „Nuolat pildoma“ teksto atsiradimo impulsas šį kartą gimė žiūrint ne į debesis ar į žmones, o į telefono ekraną, ir to ekrano naujienų sraute dažnai naudojama frazė „nuolat pildoma” virto muzika.

 

„Tai du galingi žodžiai, ir juos galima labai poetiškai interpretuoti. Kelias nuolatinio pildymo galimybes aprašiau dainos tekste, o begalybė kitų variantų pasislėpė eilučių“, – sako Giedrė.

 

Atlikėja pasakoja, jog ši frazė davė netradicinę idėją ir būsimam albumui. Albumas vadinsis tokiu pačiu pavadinimu – „Nuolat pildoma“ – ir neapsiribos baigtiniu dainų skaičiumi.

 

„Norintiems turėti albumą fiziniu pavidalu, jis bus išleistas CD formate, tačiau internetinėse platformose albumas augti nesustos ir bus nuolat pildomas naujomis dainomis. Man pačiai smalsu, kokiais laiko intervalais pildysis naujos dainos, nes visa tai nenuspėjama kaip ir visi gyvenimo įvykiai. Žinau viena – mano muzika bus nuolat pildoma, kol turėsiu noro ir įkvėpimo“, – įsitikinusi Giedrė.

 

Dainininkė džiaugiasi galėdama kurti ir dainuoti įvairaus žanro muziką, tačiau sako, jog šiuo metu labiausiai norėjosi lengvos elektronikos – šis stilius jai artimas dar nuo „Empti“ ir „Pieno lazerių“ laikų. Praėjusiais metais Giedrei teko nemažai dirbti su elektroninės muzikos grupe „Happyendless“ – dainininkės balsas skamba keliose jų albumo „Kinetika“ dainose, vyrai taip pat yra sukūrę akustiško Giedrės kūrinio „Kiek buvome verti“ remiksą. Atlikėja pripažįsta, jog šis remiksas ir tapo impulsu grįžti prie elektronikos, o „Happyendless“ ji pakvietė prisidėti ir prie kelių naujojo albumo dainų.

 

„Paskutiniu metu mane supa be galo talentingi žmonės. Ypatingai džiaugiuosi nauja muzikine draugyste su prodiuseriu Faustu Venckumi, kuris yra daugumos naujų dainų bendraautorius ir aranžuotojas – kartu su juo iš mažų detalių sulipdėme albumą, kuris dar šį pavasarį pasieks klausytojų ausis“, – sako ji.

 

Giedrė – Nuolat Pildoma video versija: https://youtu.be/JPegGui8qUU

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti