Kviečia į kandidatų į Seimą Tauragės apygardoje debatus Rugsėjo 20, 2020

Kviečia į kandidatų į Seimą Tauragės apygardoje debatus

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.Artėjant 2020 m. Seimo rinkimams Tauragės vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva. 

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Tauragės vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks  24 d., 18 val., Tauragės bendruomenių namuose. Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Tadas Bartkus (Partija „Laisvė ir teisingumas“), Vidas Bičkus (išsikėlęs pats), Santa Kairienė (Darbo partija), Aušrinė Norkienė (LVŽS), Darius Petrošius (LSDP), Rimantas Šegžda (Krikščionių sąjunga), Romualdas Vaitkus (LRLS), Arūnas Valinskas (TS-LKD). Debatus moderuos žurnalistas, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

 

„Kaip likimas duos“ - dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų rytą skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, užduoti jiems rūpimus klausimus ir išsirinkti savo atstovą!”, - sako tinklo savanoris Nedas Tamašauskas.

 

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. Todėl kviečiame jus pasidalinti apie mūsų organizuojamus debatus savo laikraštyje bei socialiniuose tinkluose! Taip pat mes , „Žinau, ką renku“ iniciatyvos savanoriai Tauragėje, mielai kviečiame Jus, vietos aktualijų žinovus, atvykti į mūsų organizuojamus debatus ir užduoti Jums ir Tauragei rūpimus klausimus!

 

Žinau, ką renku - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/ , kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams! Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Onija Vaga
Sweet Express

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti