Kviečia į konferenciją „Kultūros ir verslo sintezė“Balandžio 13, 2023

Kviečia į konferenciją „Kultūros ir verslo sintezė“

„Tauragė — Lietuvos Kultūros sostinė 2023“ pristato konferenciją „Verslo ir kultūros sintezė“, kuri vyks balandžio 20 d., Tauragės Bendruomenių namuose. Renginio tikslas – skatinti verslo ir kultūros sektorių bendradarbiavimą ir kartu kurti Tauragę, kurioje būtų gera gyventi ir dirbti, į kurią verta sugrįžti.

 

Organizatoriai žada turiningą konferenciją – pranešimus skaitys ir įžvalgomis dalinsis geriausi savo sričių profesionalai. Susibūrę verslo, kultūros ir jaunimo atstovai, kartu šifruos konferencijos formulėje „Verslas + Kultūra + Pozityvūs sprendimai = Tauragėje gyventi verta“ užkoduotą sėkmės raktą.

 

Programa prasidės Team Europe Direct eksperto, ekonomisto Mariaus Dubnikovo pranešimu ir įžvalgomis, kurios padės dalyviams geriau orientuotis globaliame kontekste ir suvokti iššūkių, su kuriais susiduria Europos Sąjunga ir verslas šiandien, esmę.

 

Antrame pranešime mero patarėja Soneta Blankaitė pristatys kodėl Tauragėje gyventi verta, kokios naudos laukia jaunų šeimų bei sugrįžtančių studentų ir pasidalins savo asmenine patirtimi. Pranešimas kvies kalbėtis ir kurti dialogą tarp jaunimo, viešojo ir privataus sektoriaus – ko reikia, kad kartu pasiektume tikslą?

 

Vėliau konferencija persikels į kalbos kultūrą – vyks trijų valandų trukmės efektyvaus viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimo mokymai, kuriuos ves lektorius Tadas Montrimas. Dalyviai sužinos apie kalbos sakymo principus, kaip išlaikyti auditorijos dėmesį, kaip suvaldyti scenos baimę ir stresą, išlaisvinti ir lavinti balso toną, dikciją.

 

„Kalba, o ypač viešasis kalbėjimas bei mokėjimas susitarti, yra viena iš sričių, apjungiančių verslą ir kultūrą. Gebėjimas pristatyti savo idėjas, raiškiai dėstyti mintis yra neįkainojamas tiek abiturientui, besiruošiančiam stojimams į universitetus ir pirmiesiems darbo pokalbiams, tiek verslo atstovui.” - sako konferencijos organizatorė, Tauragės Rajono Savivaldybės administracijos Kultūros Skyriaus vedėja Šarūnė Stasytienė.

 

Konferencija atvira dalyvauti visiems norintiems, registracija ČIA.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Europe Direct Tauragė.

Konferencijos programa:

09.00–09.30 - Registracija

09.30–10.10 - Team EUROPE DIRECT ekspertas, ekonomistas Marius Dubnikovas: Lietuvos ir Europos Sąjungos verslo iššūkiai ir galimybės 2023.

10.10–10.30 - Soneta Blankaitė: Tauragėje gyventi gera

10.30–10.40 - Pertrauka

10:40–14:00 - Tadas Montrimas: Gero kalbėtojo paslaptys

14:00 - Diskusija: Kultūra + verslas + pozityvūs sprendimai = „Tauragėje gyventi verta“. Kaip verslas, kultūra ir pozityvūs sprendimai kuria Tauragę, kurioje gyventi verta?

 

 

Pranešimas spaudai

Taip pat skaitykite

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti