Kviečia į žaliąją fiestą – miškasodį prie Skaudvilės tvenkinioRugsėjo 22, 2022

Kviečia į žaliąją fiestą – miškasodį prie Skaudvilės tvenkinio

Spalio 2 dieną, 14 valandą visus, kurie kavos puodelį iškeitė į medelį ir visus, kurie myli gamtą bei nori prisidėti prie Tauragės rajono miškingumo didinimo, kviečiame į žaliąją fiestą – miškasodį prie Skaudvilės tvenkinio.

 

Akcijos metu sodinsime Jūsų nupirktus ir padovanotus medelius, taip 2,9 ha pievą paversdami mišku. Į miškasodį prašome pasiimti tik pirštines, kitais reikalingais darbo įrankiais pasirūpins VšĮ „Myliu Mišką“.

 

Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko teigimu, planuojamas naujo miško įveisimas – reikšminga iniciatyva, prisidedanti prie globalių problemų sprendimo ir leidžianti Tauragei dar sparčiau siekti žalio ir aplinkai draugiško rajono vizijos.

 

Juliaus Riepšo, ne pelno siekiančios organizacijos VšĮ „Myliu mišką“ vykdančiojo direktoriaus žodžiais, vidutinis lietuvis kasmet sugeneruoja apie 4,89 t CO2 – dujų, sukeliančių šiltnamio efektą ir darančių neigiamą įtaką tiek aplinkai, tiek ir žmogaus sveikatai. Vienas iš šiuo metu populiarių būdų tam neutralizuoti – miškų įveisimas ar atsodinimas.

 

Dėkojame fiziniams ir juridiniams asmenims palaikantiems iniciatyvą. Primename, kad nupirkti ir padovanoti savąjį medelį dar galite iki rugsėjo 30 d., adresu https://myliumiska.lt/pasodink/

 

Miškasodžio metu Skaudvilės krašto bendruomenė pasirūpins arbata, sausainiais bei sriuba. Mažųjų renginio dalyvių lauks pramogos batutuose.

Žalioji fiesta jau ne už kalnų, tad žymimės datą ir susitinkame Skaudvilėje!

 

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/the-ditties--taurage--estrada-372229/
Šilalės artojas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti