Kviečia verslo forumas „Susikurk sėkmę regione“Spalio 31, 2018

Kviečia verslo forumas „Susikurk sėkmę regione“

Sėkmė versle lydi tuos, kurie nestovi vietoje nuolat keičiasi, diegia naujus produktus, paslaugas. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija tęsia iniciatyvą „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“ ir kviečia Tauragės regione įsikūrusias verslo įmones, valstybinių bei akademinių įstaigų atstovus sužinoti, kaip susikurti sėkmę savo regione.

 

Lapkričio 6 dieną,  Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje vyks verslo forumas  „Susikurk sėkmę regione“ .

 

 

Pagrindinis renginio tikslas skatinti verslumą ir diegti naujoves (inovacijas) versle. Šią dieną savo patirtimi dalinsis vieni geriausių Lietuvoje savo srities ekspertai - Artūras Jakubovičius,  Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento direktorius,  kuris skatins diegti naujoves versle ir supažindins su inovacijų diegimo finansavimo galimybėmis, mokestinėmis lengvatomis. Šiaulių banko atstovai pristatys bankų bei INVEGA teikiamas lengvatines priemones verslo pradžiai bei verslo plėtrai. Renginio metu bus daug kalbama apie paramą, kuri skiriama regione veikiantiems verslams - apie išskirtinę galimybę gauti paramą nekonkuruojant su didžiųjų miestų ir jų rajonų įmonėmis, kurios ir yra aktyviausios siekiant ES paramos ir sudaro didžiausią konkurenciją pareiškėjams iš regionų bei kokios ES paramos galėsime tikėtis po 2020 metų .

 

Pranešimus skaitys Technologijų ir inovacijų paramos verslui agentūros (TIPVA), Lietuvos inovacijų centro (LIC), Mokslo, inovacijų ir technologijos agentūros (MITA). Renginį moderuos ir dirbtuves organizuos LIC ekspertas Sigitas Besagirskas.

 

Lapkričio 6 dieną 9.00 val.

Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre (Dariaus ir Girėno g. 120A)

Verslo forumas „Susikurk sėkmę regione“

 

Renginio programa čia.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Neda, Ditkovskis, Monologai
Onija Vaga
Lions
Atvira Tauragė
Repulsus veterijarijos vaistinė

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti