URM Tauragės moksleivius ir jaunimą kviečia į diskusiją TVK studijojeLapkričio 2, 2018

URM Tauragės moksleivius ir jaunimą kviečia į diskusiją TVK studijoje

Lapkričio 6 dieną, 13:30 val. Lietuvos užsienio reikalų ministerija Tauragės moksleivius bei kitus jaunimo atstovus kvies į diskusiją „Europos Sąjungos ateitis ir jaunimo vaidmuo ją kuriant”. Diskusija vyks Tauragės televizijos studijoje, adresu Televizijos g. 5.

 

Diskusijoje į jaunimui kylančius klausimus atsakys ir jiems aktualiomis temomis diskutuos Rytų Europos studijų centro direktorius Linas Kojala bei Jaunimo Europos komandos narė Simona Ašmonaitė. Diskusiją moderuos vienas pirmųjų „Humoro klubo“ narių, humoristas Paulius Ambrazevičius.

 

Europos Sąjungoje artėja didelių pokyčių metas – Europos Parlamento rinkimai bei besibaigiančios Brexit derybos atneš naujų vėjų ES viduje. Šių pokyčių akivaizdoje yra kaip niekad svarbu kalbėti apie mūsų laukiančią ateitį bei vieną svarbiausių žaidėjų šios ateities kūrime – jaunimą.  Diskusijos metu moksleiviai ir kiti jaunimo atstovai turės galimybę sulaukti atsakymų į jiems rūpimus klausimus apie Europos Sąjungą, įsigilinti į ES sprendimų priėmimo procesą, kartu aptariant Lietuvos vaidmenį jame bei sužinoti, kaip kiekvienas iš jų gali dalyvauti šiame procese. Pagrindinis diskusijos tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi bei įsitraukimą į Europos Sąjungos reikalus.

 

Diskusija „Europos Sąjungos ateitis ir jaunimo vaidmuo ją kuriant“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi.

 

Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia.

 

 

Taurgesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti