Lauris Reiniks naujoje vasaros dainoje į Lietuvą atneša Kolumbijos ritmus (video)Gegužės 31, 2023

Lauris Reiniks naujoje vasaros dainoje į Lietuvą atneša Kolumbijos ritmus (video)

Šią savaitę latvių dainininkas Lauris Reiniks klausytojams Lietuvoje pristato savo naują vasaros dainą ir vaizdo klipą. Regetono ritmu parašytas kūrinys „Galerijoje“ ir lotyniškomis nuotaikomis pripildytas muzikinis klipas nukelia į laiką, kurį Lauris praleido Kolumbijoje praėjusiais metais. Dainos autorius yra pats Lauris Reiniks, o lietuvišką tekstą adaptavo Deivydas Zvonkus.

 

„Laikas, kurį praleidau Kolumbijoje studijuodamas ispanų kalbą ir „persikraudamas“ save, man buvo labai ypatingas. Muzika, lotyniški šokiai ir ritmai, kuriuos girdėjau kasdien aplink, man padarė gana didelę įtaką. Nors šie ritmai nėra labai įprasti ir žinomi Baltijos šalių klausytojams, jie neleidžia stovėti vietoje. Aš žinau, kad lietuviai dar labiau nei latviai mėgsta šokti ir vakaroti. Šia daina ir vaizdo klipu tiesiog noriu pasidalinti bent dalele tuo, ką pats patyriau nuostabioje Kolumbijoje“, – aiškina Lauris, ne tik sukūręs šią dainą, bet ir būdamas scenarijaus autoriumi bei prodiusavęs muzikinį klipą, kuris buvo filmuotas Rygoje, lauke esant tik 5 laipsniams šilumos. Muzikinio klipo režisierė – Aija Strazdiņa-Ratinska, operatorius - Ivo Skanstins.

 

Vaizdo klipas yra ypatingas ir tuo, kad finaliniame šokyje Lauris po beveik 15 metų vėl susitinka šokiui su šokėja Aleksandra Kurusova. Lauris ir Aleksandra 2007 metais Latvijoje buvo „Šok su žvaigždėmis“ 1 sezono nugalėtojai, o po dvejų metų jie dalyvavo šokių projekte „Šok su manimi“ Lietuvoje.

Dainą „Galerijoje“ galima rasti visose muzikos klausymosi platformose. Šią vasarą Lauris Reiniks su klausytojais Lietuvoje susitiks MANO VASARA festivaliuose.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti