„Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojai „T3“: šalies scenai trūko vaikinų grupės su išskirtiniu veiduGegužės 16, 2024

„Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojai „T3“: šalies scenai trūko vaikinų grupės su išskirtiniu veidu

Po sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusio „Lietuvos balsas. Kartos“ finalo paaiškėjo, kad naujausiais projekto laimėtojais tapo vaikinų grupė „T3“ iš mokytojos Nomedos Kazlaus komandos. Apie tai, kam muzikantai išleis laimėjimą, dėkingumą bei abejonių nepalikusią pergalę Nomeda ir „T3“ kalbėjo iškart po finalo surengtoje spaudos konferencijoje.

 

„T3“ palaikymas nepaliko abejonių nuo pat didžiojo finalo pradžių – išsiveržę į priekį, lyderių pozicijų vaikinai taip ir neužleido. Antroje vietoje likę Beno Aleksandravičiaus auklėtiniai „Fuzija“ Nomedos Kazlaus grupę vijosi, tačiau taip ir nepavijo.

„Galbūt atrodome ramūs, bet viduje viskas verta. Galbūt visi dalyvaudami tikisi laimėti, tačiau vis tiek negali žinoti, laimėsi ar ne. Kelionė projekte buvo išbandymas ir nervams, ir fiziškai – turėjome labai daug repeticijų. Esam labai labai dėkingi už palaikymą ir be galo laimingi“, – sakė „T3“ muzikantai.

Vaikinai sakė, kad didelį dėkingumą jaučia gimtajam Tauragės kraštui, o tik aprimus pirmosioms emocijoms, iškart skambins artimiausiems žmonėms – mamoms.

„T3“ mokytoja Nomeda Kazlaus sakė, kad ramybę išlaikė nuo pat finalo pradžios.

 

 

„Kai jie padainavo kryžminėse kovose ir net dvikovose, supratau, kad tai – vieni iš favoritų. Be jokios abejonės, niekada nežinai, kiek atlikėjas įdės darbo ir pastangų. Šitie jaunuoliai yra Lietuvos pasididžiavimas – labai darbštūs, labai talentingi, labai kultūringi, nuoširdūs ir šilti.

Galėčiau sakyti pačius gražiausius žodžius jiems. Taip pat – talentas. Be talento šiame gyvenime nieko nebūna. Man buvo labai gera lipdyti šitą rezultatą, kadangi „T3“ yra labai talentingi jaunuoliai“, – sakė vienuoliktojo projekto sezono mokytoja nugalėtoja.

Nomeda Kazlaus dėkojo vyriausiajam „Lietuvos balsas“ prodiuseriui Gediminui Jauniui už galimybę prisidėti prie jaunųjų šalies talentų formavimo.

 

Anot mokytojos, finalo metu „T3“ pergale ji neabejojo.

„Mes labai ryškiai pirmavome ir atsiskyrėme nuo „Fuzijos“. Įtampos nejaučiau. Jaučiau palaikymą, ir vaikinų susikaupimą bei norą. Didžiuojuosi, kad jie atlaikė šį maratoną“, – kalbėjo mokytoja.

„T3“ laimėjo net 15 tūkst. eurų piniginį prizą. Vaikinai sakė, kad didžiąją dalį skirs tolesnei karjerai.

„Nusprendėme, kad pasidalinsime po kokį tūkstantėlį už visą išlietą prakaitą, o kitus pinigus investuosime į muziką ir dainas. Nenorime apsiriboti laimėjimu projekte, norime siekti karjeros, o šie pinigai labai pagelbės“, – kalbėjo muzikantai.

 

 

 

Paklausti, kur išleis sau skirtus „tūkstantėlius“, vaikinai juokavo.

„Užsipilsime kuro! Įsivaizduojate, kiek mes pravažinėjome iš Tauragės? Ir dar eisime skaniai pavalgyti su Nomeda!“ – kvatojo muzikantai.

Mokytoja N. Kazlaus „Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojams linkėjo ryžto.

„Noriu palinkėti ryžtingai eiti į priekį, siekti aukščiausių aukštumų. Taip pat, būti tokiems reikliems ir dar reiklesniems sau – savo balsams, intonavimui, muzikavimui, pasiruošimui, šokiui, kūnui. Kiek galėsiu, tiek padėsiu. Manau, kad padėti talentams šiame pasaulyje ir šiame gyvenime yra labai svarbu“, – sakė N. Kazlaus.

Anot jos, „T3“ yra būtent tai, ko dabartinei lietuviškai scenai reikėjo labiausiai.

„Matau jus kaip vaikinų grupę, turinčią savo veidą. To dabar labai trūksta. Eikite pirmyn į pasaulį, į žmones ir skleiskit savo gerą žinią ir gerą, kultūringą dainavimą“, – linkėjo Nomeda.

 

Lnk.lt inform. / S. Lukoševičiaus nuotr.

 

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti