„Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojais tapo vaikinų tauragiškių grupė T3Gegužės 13, 2024

„Lietuvos balsas. Kartos“ nugalėtojais tapo vaikinų tauragiškių grupė T3

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo žiūrimiausio šalyje LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ didysis finalas. Jo nugalėtojais tapo ir LNK įsteigtus 15 tūkstančių eurų laimėjo mokytojos Nomedos Kazlaus komandos dalyviai vaikinų grupė „T3“. Už juos balsavo 39,1 proc. žiūrovų.

 

Projekto finalą atidarė įspūdingas, jungtinis projekto mokytojų Beno Aleksandravičiaus, Gabrielės Vilkickytės, Nomedos Kazlaus ir Vaido Baumilos bei jų finalistų pasirodymas, o kuriant arenoje nugriaudėjusį šou, kartu prie finalistų prisijungė ne tik „ELITAZ“ gyvos muzikos grupė, bet ir daugiau nei penkiasdešimt šokėjų, artistų ir muzikantų bei vakaro staigmena tapusi muzikos kūrėja bei atlikėja Monikaze. Specialų pasirodymą skaičiuojant finalinius rezultatus surengė ir dešimtojo projekto sezono nugalėtojas Anyanya.

 

Grupė „T3“ projekto finale kovojo kartu su dar aštuoniais finalistais: jaunimo alternatyvios muzikos grupe „Fuzija“, buvusios projekto mokytojos bei žinomos atlikėjos Ericos Jennings ir jos sūnaus Prano duetu, etnomuzikologės Dalios ir jos sūnaus „Kūjeliai“ grupės nario Juliaus duetu, „Lietuvos balsas. Senjorai“ projekto nugalėtojo Antano Gaudiešiaus ir jo dukros Gabrielės duetu, lyriškųjų merginų Emilijos ir Rugilės duetu, violončelininkų „Voiceless“ ir Kristinos Jurės kolektyvu, operos solistų Mindaugo ir Osvaldo duetu, italo Norberto ir lietuvių aktorės Teklės duetu.

 

Po pirmojo balsavimo etapo, scenoje pasirodžius visiems devyniems finalistams buvo paskelbti keturi, daugiausiai žiūrovų balsų surinkę dalyviai, kuriais tapo „T3“, „Fuzija“, Emilija ir Rugilė bei Erica Jennings su sūnumi Pranu.

 

 

Superfinale balsavimas buvo pradėtas iš naujo ir keturi superfinalistai scenoje pasirodė dar kartą, atlikdami nokautų etapo dainas. Po pergalės projekto nugalėtojai netramdė džiaugsmo ir dėkojo visai Lietuvai už palaikymą.

 

„Lietuvos balsas. Kartos“ finalo metu paskelbta ir apie naująjį – būsimą „Lietuvos balsas“ solistų sezoną, kurio aklųjų perklausų filmavimai prasidės jau liepos mėnesį. Atskleista ir didžioji naujojo sezono intriga – mokytojų kėdes šį kartą užims dešimtojo projekto sezono mokytojas Mantas Jankavičius, šio sezono žvaigždės Benas Aleksandravičius ir Gabrielė Vilkickytė bei naujas projekto šeimos narys – viena ryškiausių šių dienų Lietuvos pop muzikos žvaigždžių Jessica Shy.

 

LNK.LT informacija

S. Lukoševičiaus nuotr.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti