Lietuvos ir Ukrainos boksininkų mačai – Kaune bei TauragėjeSpalio 16, 2022

Lietuvos ir Ukrainos boksininkų mačai – Kaune bei Tauragėje

Lietuvos bokso federacija (LBF) skatina pažinti ilgametę istoriją šalyje turinčią bokso sporto šaką ir kviečia į Kaune bei Tauragėje vyksiančius bokso mačus tarp Lietuvos ir Ukrainos boksininkų.

 

Spalio 21 dieną (penktadienį) 19 val. Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vyks „United Punch“ bokso mačas: Lietuva ir Ukraina“ turnyro mecenatų „Old Town Barbers“ taurei laimėti. Identišką kovų skaičių galės išvysti ir spalio 23 dieną (sekmadienį) 18 val. „Bastilijos“ sporto komplekse Tauragėje vyksiančio bokso turnyro lankytojai.

 

Tarpvalstybiniame bokso turnyre „2022 European Boxing League Match: Lithuania – Ukraine“ žiūrovus džiugins ne tik stipriausių lietuvių ir ukrainiečių boksininkų kovos, bet ir užburiantys Kauno „Žalgirio“ šokėjų bei šokių muzikos didžėjaus „DJ Barakuda“ pasirodymai.

 

Bokso mačuose Kaune ir Tauragėje Lietuvai atstovaus stipriausias šalyje sunkiasvorių boksininkų desantas – Jonas Jazevičius (svorio kategorija virš 92 kg), Algirdas Baniulis (virš 92 kg), Darius Vaišnorovičius (iki 92 kg), Simonas Urbonavičius (iki 92 kg) ir Robertas Liorančas (iki 80 kg).

 

Turnyruose taip pat kovos Aleksandras Trofimčiukas (iki 75 kg), Arvydas Dainys (iki 75 kg), Vytautas Balsys (iki 75 kg), Nedas Gudomskas (iki 67 kg), Laimonas Raibikis (iki 67 kg), Andrėjus Lavrenovas (iki 63,5 kg) ir Modestas Žmuidina (iki 63,5 kg).

 

„Siekiame populiarinti bokso sporto šaką ne tik mūsų regione, bet ir visoje Lietuvoje. Su turima organizavimo patirtimi norime išreikšti paramą Ukrainos tautai ir sportininkams bei sukurti šventę miesto bokso fanatams“, – kalbėjo Tauragės mačo iniciatorius Eduardas Kutujevas.

 

Tauragesradijas.lt inform. / boksofederacija.lt nuotr.

 

  • Lietuvos ir Ukrainos boksininkų mačai – Kaune bei Tauragėje
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti