Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį (video)Lapkričio 23, 2022

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį (video)

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. 

 

„Rasim kelią į namus“ - tai tarsi simbolis, kuris kviečia kausytojus šį šventinį laikotarpį neskubėti, sustoti ir skirti laiko tam, kas išties svarbu. 

 

„Namai tai vienas nuostabiausių ir brangiausių dalykų, ką žmogus gali turėti. Tai erdvė, kurioje mes gauname tai, ko tuo metu mums reikia labiausiai - vieniems tai gali reikšti ramybę, kitiems džiaugsmą, šeimą, o gal netgi trokštamą vienatvę.“ - dalinasi Jokūbas Bareikis. 

 

„Kelias kiekvienam turi vis kitą simbolinę prasmę ir mūsų siekis buvo, kad kiekvienas žmogus šį kūrinį išgirstų savaip. Man šis šventinis laikotarpis yra apie norų ir svajonių išsipildymą, apie kelionę, kuria mes siekiame savo tikslo, bendrystę ir buvimą kartu.“ - šypsosi pasakodama Lina Rastokaitė.

 

„Žinoma ir simbolinis šio laikotarpio aspektas yra ne kalėdinis shopingas ar dovanos, o buvimas kartu, su savo vaikais, šeima bei artimaisiais“ - prataria Jokūbas. 

 

Kūrinio klipo filmavimas vyko Jokūbo Bareikio ir Linos Rastokaitės projekto „Holivudo Žvaigždės“ koncerto metu, kuriame žiūrovams atiteko itin svarbus vaidmuo. 

 

„Žiūrovai gali paliudyti, kad į kiekvieną renginį, mes su Jokūbu siekiame įnešti įvairovės, todėl ir vaizdo klipo filmavimas mums buvo tarsi avantiūra, kurios metu koncertų salė virto į filmavimo aikštelę, o žiūrovai muzikinio klipo dalyviais bei režisieriais. Buvo be galo smagu tai atlikti kartu su žiūrovais ir juos įtraukt į kūrybinį procesą.“ - juokiasi Lina Rastokaitė. 

 

„Tiesa ta, kad šiam kūriniui idėja kilo ruošiantis mūsų naujajam KALĖDŲ ŽVAIGŽDŽIŲ projektui, į kurį norėjome įnešti ir lietuviško skambesio. Taip gimė „Rasime kelią į namus“, o šio kūrinio filmavimas koncerto metu įgavo ir simbolinę kelio - tilto tarp projektų reikšmę.“ -  dalinasi Jokūbas. 

 

„Rasime kelią į namus“ muzikos autorius Vytautas Bikus ir Paulius Vaicekauskas - Plucando. Kūrinio žodžiai - Vytauto Bikaus, kurio dainos net du kartus pateko į Eurovizijos finalą.

Kviečiame paklausyti pirmąją L.Rastokaitės  ir J.Bareikio dainą ir pagalvoti, ką jums simbolizuoja „kelias į namus“. 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
http://www.moto-way.lt/
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti