Linas Adomaitis pristato hito “Vandenynai” remiksą ir specialiai jam kurtą vaizdo klipąKovo 10, 2019

Linas Adomaitis pristato hito “Vandenynai” remiksą ir specialiai jam kurtą vaizdo klipą

Dainininko Lino Adomaičio repertuare puikuojasi ypač daug hitų, kuriuos traukia visa Lietuva, tačiau visai neseniai į pasaulį paleistas kūrinys “Vandenynai”, panašu, kad tapo ryškiausiu perlu muzikanto karjeroje. Šylant orams ir ateinant tikrajam pavasariui Linas pristato dainos “Vandenynai” remiksą ir specialiai jam sukurtą stilingą vaizdo klipą.

 

“Kad “Vandenynai” bus titulinis albumo kūrinys – žinojau, todėl panorau, kad albumas prasidėtų originalia dainos versija ir baigtųsi remiksu. Esu žiauriai patenkintas mūsų grupės bosisto Pauliaus Vaicekausko – Plucando darbu. Paulius labai talentingas muzikos prodiuseris. Jo remiksas labai gražiai laviruoja tarp pop ir šokių muzikos standarto, kurį puikiai įsivaizduoju skambant tiek radijo stočių eteryje, tiek šokių aikštelėse”, – sako dainos autorius Linas Adomaitis.

 

Dainininkas prisipažįsta, kad prodiusuoti muziką yra jo kasdieninė duona, bet remikso savo dainai Linas nenorėjo atlikti iš principo. Anot atlikėjo, tokiam darbui reikia įlieti šviežio kraujo, kad naujoji dainos versija turėtų visiškai kitą veidą. Tad originali ir remiksuota dainos versijos tapo ypač skirtingos. Būtent dėl to dainininkas sako nesibaiminantis dėl jų tarpusavio konkurencijos.

 

“Vandenynų” sėkmė fenomenali! Labai panašią istoriją pamenu kadaise su daina “Ar tu ją matei?”, kuomet vos per kelis mėnesius daina tapo bestseleriu nr.1 ir, žinoma, yra superhitas iki šių dienų. Kaip seksis “Vandenynams”, aišku, parodys laikas, bet jau šiandien skaičiai pranoksta lūkesčius. Taip atsitinka visada, kai kuri iš meilės”, – merkia akį Linas.

 

Daugybė Lietuvos chorų jau repetuoja originalią dainos “Vandenynai” versiją ir teigia, kad tai neabejotinai taps Dainų šventės repertuaro dalimi. Na, o šiandien naujai suskambęs dainos remiksas, panašu, ras savo vietą šokių aikštelėse.

 

“Kadangi šių dienų pasaulis yra audiovizualus, tad vos išgirdęs dainos remiksą pasukau vaizdo klipų kūrėjui Arvydui Strimaičiui, kad pasiūlytų idėjų klipui. Beje, Arvydas susuko vaizdo klipą ir originaliai dainos “Vandenynai” versijai, tad mielai priėmė iššūkį aprengti ir šį muzikinį darbą”, – šypsosi Linas.

Vaizdo klipą galima žiūrėti čia.

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tauragės Radijas Facebook
Drabužių parduotuvė
Midiaudio

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti