MAN-GO pristato naują dainą ir vaizdo klipą  „Sugrįžk, prašau“ (video)Gegužės 20, 2020

MAN-GO pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Sugrįžk, prašau“ (video)

“Mes surinkome visas savo emocijas iš giliausių sielos kertelių ir išreiškėme tai dainoje, kurią įrašėme dar iki karantino pradžios. Fatališka, kad naujasis kūrinys ir jo vaizdo klipas, sukurtas su profesionaliais aktoriais, aiškiai atspindi tai, kas kunkuliuoja žmonių viduje šiuo sudėtingu laikotarpiu. Laukiame, viliamės, tikime, mylime. Dabar kaip niekada anksčiau norisi dalintis švelnumu, gerumu ir pozityvumu... Arba kovoti už tai, kas brangu – saugoti ir tausoti, nesibaiminant jokių trikampių,“ - sakė „MAN-GO“ merginos, pristatydamos savo naujausią dainą „Sugrįžk, prašau“.

 

Kai prieš kelis mėnesius grupės narės ją įrašė studijoje, atrodė, kad tai – dar viena istorija apie meilę. O ji būna visokia: kerinti, laiminga, skausminga. Tądien „MAN-GO“ merginos dar nežinojo, kas visų mūsų laukia, kad pasaulis sustos. Kai nūdien skirtingos šalys, įskaitant ir Lietuvą, švelnina karantiną ir pamažu, saugiai grįžta prie įprastos realybės, naujoji daina įgijo kitą prasmę ir svorį.

 

 

„Nuo kovo visų mūsų gyvenimas vienaip ar kitaip pasikeitė. Išsigrynino dar aiškiau suvokimas, kas yra svarbiausia: buvimas kartu su mylimiausiais žmonėmis. Man likimas lėmė, kad karantino laikotarpiu turėjau būti stipresnė nei bet kada, likdama viena su vaikais – verslą plėtojantis vyras liko užsienyje…“ - atvirauja Rima.

 

Pasak „MAN-GO“ merginų, pristatyti gerbėjams naują dainą ir vaizdo klipą būtent dabar jos pasirinko sąmoningai: „Norisi tikėti, kad visų mūsų gyvenimai tampa prasmingesni. Išmokime mylėti ir girdėti širdimi, jeigu jaučiame, kad nemokėjome. Pasakykime brangiam žmogui atvirai, ką jaučiame. Juk viskas  - trapu. Kiekviena akimirka – dovana, kurią vertinkime".

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti