MAN-GO vaizdo klipas „Reikėjo tiek nedaug“ (video)Balandžio 8, 2021

MAN-GO vaizdo klipas „Reikėjo tiek nedaug“ (video)

Balandžio 7 d., 11 val., visose socialinių tinklų platformose buvo pristatytas naujas „MAN-GO“ vaizdo klipas „Reikėjo tiek nedaug“. Su šiuo kūriniu grupės narės kviečia kuo plačiau dalintis meilės virusu. Beje, šis vaizdo įrašas yra 200-asis „MAN-GO“ istorijoje, įkeltas į socialinę platformą „Youtube“.

 

„Pastarųjų metų įvykiai pakeitė visą pasaulį ir kiekvieną iš mūsų. Išmokome gyventi kitaip, prisitaikėme prie aplinkybių, tačiau kiekvieną pavasarį mintimis bei kūnais vilnijančios jausmų bangos nesustabdomos! Emocijoms ir pojūčiams neuždėsi apsauginės kaukės, jų neapribosi judėjimo laisvės kontrolės postais. Vaizdo klipe „Reikėjo tiek nedaug“ norėjome atspindėti meilę kaip grėsmės nekeliantį virusą, kaip gyvenimo ratą sukančią jėgą, kurią išgyvename kiekvienas. Galbūt kinta tik jos forma, gylis – jausmas artimiesiems, draugiška, aistringa ar brandi meilė turi savitą atspalvį,“ - įsitikinusios grupės merginos.

 

„MAN-GO“  neabejoja, kad visas kliūtis, sunkumus ir ilgai tvyrantį nesaugumo jausmą galima įveikti: „Reikia tiek nedaug: meilės, tikėjimo ir vilties. Tegul meilės virusas plinta greičiau už visas kitas infekcijas. Įsileiskime tą jausmą į savo širdis! Linkime, kad nuo šiol sąvoka „virusas“ prarastų grėsmės ir nerimo sinonimo reikšmę. Visiems – šiltų orų, romantiškų minčių ir skraidančių drugelių!”

 


 

Iki visuotino karantino pradžios 2020-ųjų kovą „MAN-GO“ surengė 20-mečio koncertų turą per Lietuvą, pristatė milijoninių peržiūrų socialiniame tinkle „Youtube“ sulaukusias dainas „Tikėti meile“ ir „Nuramink“. Prieš 10 mėnesių pristatytas vaizdo klipas dainai „Sugrįžk prašau“ surinko beveik tris milijonus peržiūrų.

 

2020 m. vasarį grupė pristatė dar vieną kūrinį „Meilė be atsako“ ir įgyvendino gerbėjams duotą pažadą – prieš metus kalendorinis pavasaris pasitiktas su pirmuoju skaitmeninio formato albumu „2020“, tapusiu tryliktuoju per visą grupės istoriją. Į albumą „2020“ pateko „MAN-GO“ kūriniai, žymintys paskutinių ketverių metų grupės veiklos etapą. Įžengimą į trečiąjį sėkmingo gyvavimo dešimtmetį lietuviškos muzikos scenoje vainikavo neblėstantis gerbėjų dėmesys: vien tik socialinio tinklo „Youtube“ platformoje į naujausią albumą sudėtos dainos perklausytos daugiau kaip 21 milijoną kartų.

 

Praėjusiais metais suplanuotus koncertus teko kelis kartus perkelti dėl atnaujintų karantino ribojimų, tačiau „MAN-GO“ narės nekantriai laukia sugrįžimo į sceną ir gyvų susitikimų su gerbėjais, kai tik aplinkybės leis.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Radijo laida ,,Mama mamai“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti