Marijonas Mikutavičius pristato dainą ir vaizdo klipą: mūsų meilė nevienoda (video)Rugpjūčio 30, 2023

Marijonas Mikutavičius pristato dainą ir vaizdo klipą: mūsų meilė nevienoda (video)

„Mūsų meilė nevienoda“ – taip pavadinta nauja ir viešai dar neskambėjusi Marijono Mikutavičiaus daina, kurią lydi originalaus siužeto vaizdo klipas. „Laisva, begalinė, visagalė, nesibaigianti, švelni, amžina, akla, besąlygiška, kasdieniška, šilta, nepakartojama, dosni, abipusė, be atsako, skaudi, atsakinga, žaisminga, kantri, aistringa, brandi, vaikiška, pašėlusi, išprotėjusi... Taip žmonės apibūdino savo meilę. Užklausęs socialiniuose tinkluose, gavau apie 700 skirtingų atsakymų“, – sako Marijonas.

 

Frazė „Mūsų meilė nevienoda“ dainininko galvoje užgimė pavasarį. „Gali būti, kad viską inspiravo kažkada skaitytas rašinys, kuriame dėstė, kad net vienas kitą mylintys žmonės tik keliolika procentų bendro laiko jaučia tą patį ir jaučiasi vienodai. Visa kita yra krūva neatitikimų – jei vienam gera diena, tai kitam – nebūtinai. Jei vienas pailsėjęs, tai kitas gal užsiknisęs. Vienas nori sekso, kitas nori kino arba alaus. Be to, prisideda kiekvieno mūsų praeitis, iš kokio pasaulio mes atėję. Mūsų ženklų kalba gali skirtis, mes ne visada suprantame vienas kito švelnumą ir dėmesį. Mes galime būti emociškai siautulingi ir ramesni. Galim būt išsigandę ir savim nepasitikintys. Ir mūsų santykiai gali svyruoti nuo šaltuko iki aistros, tad viską sudėjus – mūsų meilė nėra vienoda. Ji kaip audra. Nepastovi“, – dainos esmę atskleidžia dainininkas.

 

 

„Vaizdo klipe aš, atseit, esu kalvis ir kalu geležinę širdį. Atvirumo dėlei turiu pasakyti, kad nors vaizde ir nesimato, mes buvom pasisamdę tikrą kalvį, Matą iš Druskininkų, kad parodytų kalvystės paslapčių, nes iki tol plaktuku dažniausiai kaldavau tik vinis. Profesionalūs kalviai klipe, greičiausiai, pastebės šiek tiek melo ir prieštaravimų gamtos dėsniams, bet ko nepadarysi dėl meno. Kalvių gyvenimą atskiedėme vaizdais iš koncerto Karklėje“, – pasakojo Marijonas.

 

Vaizdo klipo režisierius – Eimantas Belickas, operatorius – Algirdas Vaičaitis, grimo meistrė – Aurelija Krebsaitė, garso operatorius – Andrius Kriščiūnas, konsultantas – Matas Miškinis Bodrijė. 

 

Nors M. Mikutavičius dažnai gana kritiškai pasisako apie savo kūrybą ir ne itin mėgsta klausytis nuosavų dainų, apie naująjį kūrinį jis kalba kiek kitaip. „Šiaip, aš patenkintas daina. Netgi labai patenkintas. Retai įmanoma su malonumu klausytis savo dainų, o šią – galiu. Ji lydėjo mane per didžiąją dalį šios vasaros ir visada primins 2023-ųjų saulę, lietus ir ežerus“, – sako jis.

 

  • Marijonas Mikutavičius pristato dainą ir vaizdo klipą: mūsų meilė nevienoda (video)
  • Marijonas Mikutavičius pristato dainą ir vaizdo klipą: mūsų meilė nevienoda (video)
  • Marijonas Mikutavičius pristato dainą ir vaizdo klipą: mūsų meilė nevienoda (video)

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti