Mažiau formalumų norintiems pradėti individualią veiklą Ukrainos gyventojamsKovo 18, 2022

Mažiau formalumų norintiems pradėti individualią veiklą Ukrainos gyventojams

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog Vidaus reikalų ministerijai supaprastinus tvarką migracijos departamente užsiregistravę Ukrainos gyventojai jau gali pradėti dirbti ar vykdyti savarankišką veiklą Lietuvoje. Atsižvelgdama į tai, VMI pakeitė savo paslaugų teikimo tvarką ir nuo šiandien išduoda verslo liudijimus arba įregistruoja individualios veiklos pažymą visiems to norintiems  ir Migracijos departamente registruotiems Ukrainos piliečiams, jų šeimos nariams ir asmenims be pilietybės, gyvenantiems Ukrainoje, kurie pasitraukė iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų.

 

„Anksčiau ne Europos Sąjungos valstybių piliečiai, norintys vykdyti individualią veiklą, mokesčių administratoriui turėjo pateikti leidimą laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje, tačiau, dėl karo Ukrainoje, šio reikalavimo jos piliečiams atsisakyta, užtenka registracijos Migracijos departamente“ – sako viršininko pavaduotojas Martynas Endrijaitis. Jis primena, jog norint pradėti veiklą nebūtina ir vykti į VMI - tokią paslaugą anglų arba rusų kalbomis jau šiandien galima gauti paskambinus telefonu +370 5 2191 777.

 

Tačiau, jei yra poreikis, minėtas ir kitas VMI paslaugas galima gauti atvykus į aptarnavimo padalinius, iš anksto vizitui registruotis reikia per VMI registracijos sistemą, o neturint galimybės to padaryti internetu, atvykimo laiką galima rezervuoti telefonu + 370 5 2191 777.

 

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Tėvo diena
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
http://www.bijotai.lt
lions
zinios
pagalba ukrainai
www.tauragejazz.lt
https://www.kaunokolegija.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti