Merūnas pristato savos kūrybos dainą: reikia mylėt širdim ir tikėt savim (video)Spalio 16, 2023

Merūnas pristato savos kūrybos dainą: reikia mylėt širdim ir tikėt savim (video)

Merūnas pristato dainą „Mylėk širdim“ ir jos jausmingą vaizdo klipą. Tai pirmoji jo paties kūrybos daina iš būsimojo albumo „Nepaliesta muzika“. Albumas bus pristatytas penkiolikos koncertų turu gruodžio mėnesį ir jame daugumą dainų parašė pats Merūnas.

 

„Jaudinuosi labai, bet ir džiaugsmas širdyje. Galima sakyti, per oficialios karjeros metus nuosavų dainų nebuvo. Vis kiti parašydavo ir gerai parašydavo. Dainuodavau jų dainas ir galvodavau: aš taip negalėčiau. Pasirodo reikia mylėt širdim ir tikėt savim. O tada viskas įmanoma“, – šypsosi Merūnas.

 

 

Dainininkas pasakoja, kad jau repetuoja su grupe naujojo albumo „Nepaliesta muzika“ koncertinę programą, kurią pristatys plačiai – net penkiolika koncertų bus surengta Lietuvos miestuose. 

 

Tačiau repeticijas netrukus pertrauks dainininko išvyka į Airiją. Jau lapkritį šios šalies nacionalinėje operoje suplanuota visa serija operos „Bohema“ parodymų. Tenoras iš Lietuvos joje atlieka Rudolfo vaidmenį.

 

Merūnas  prisimena, kad prasidėjus pasaulinei pandemijai, kaip ir dauguma scenos žmonių, išgyveno gilią krizę. O ir jai pasibaigus, egzistenciniai klausimai vis tiek kamavo. „Buvo sunkių momentų, kai atvirai sau sakiau: užsiimk kuo nors kitu. Labiau žemišku, labiau stabiliu... Turiu rankas, stiprus esu, galiu daug darbų dirbti. Tačiau širdyje supratau, kad negalėsiu mesti muzikos. Jei priversiu save, būsiu nelaimingas ir nelaimingais paversiu tuos, kurie šalia. Reikėjo laiko, kad viskas stotų į vietas. Bet štai, jau antri metai aš vėl savo kelyje, o šiemet net sakyčiau – greitkelyje“, – juokiasi Merūnas.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti