Moksleiviams iškeisti pamoką į paskaitą siūlo Klaipėdos universitetasKovo 14, 2017

Moksleiviams iškeisti pamoką į paskaitą siūlo Klaipėdos universitetas

Kovo 20-24 dienomis Klaipėdos universitete jau aštuntąjį kartą organizuojamas projektas moksleiviams Iškeisk pamoką į paskaitą! Trumpam tapti Klaipėdos universiteto studentu ir sužinoti daugiau apie dominančias studijų programas galės visi norintys vyresniųjų klasių moksleiviai. Na, o abiturientams tai puiki proga „pasimatuoti“ specialybę prieš nusprendžiant, kokiu keliu eiti po mokyklos.

 

Daugiau nei 40 skirtingų mokslo krypčių paskaitų skaitys žymūs Klaipėdos universiteto profesoriai, docentai ir kiti savo sričių profesionalai. Paskaitų temų spektras itin platus: nuo šiuolaikinių laivų projektavimo, kompiuterinės animacijos šiuolaikinėse medijose iki avaringumo geografijos Klaipėdos mieste ar pasaulio tautų šokių. Visą savaitę Universitete moksleiviai galės kartu su studentais dalyvauti interaktyviose paskaitose, seminaruose ir laboratoriniuose užsiėmimuose. Daugiausia paskaitų šiemet pasiūlė Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas. Paskaitos vyks ne tik Klaipėdos universitete, bet ir kitose uostamiesčio vietose, tokiose kaip Delfinų terapijos centras ar Vakarų Baltijos laivų statykla.

 

„Iškeisk pamoką į paskaitą“ projekto metu Klaipėdos universiteto dėstytojaimoksleiviams siūlo paskaitas skaitytijų mokyklose -Klaipėdos mieste ir pajūrio regione. Taigi šiemet moksleiviai turės galimybę ne tik iškeisti pamoką į paskaitą, bet ir savo mokytoją į dėstytoją.

 

Kviečiame mokyklas būti aktyviomis, paįvairinti matematikos, biologijos, braižybos, informacinių technologijų, fizikos ir chemijos, menų pamokas bei mokinius aktyviai domėtis savo ateities studijomis. Registracija jau prasidėjo!

Registracija iki kovo 17 d. 12 val.!

 

Paskaitų sąrašą universitete ir tavo mokykloje rasite čia.

 

 

Tauragės Radijo inform.


 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Paros įvykių suvestinė /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
lions
www.tauragejazz.lt
Samba Toure (Malis)
https://www.facebook.com/Bijot%C5%B3-dvaro-festivalis-101096875976727/
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti