Motociklo teises besilaikantis Ovidijus Vyšniauskas: kada jei ne dabar?Balandžio 24, 2019

Motociklo teises besilaikantis Ovidijus Vyšniauskas: kada jei ne dabar?

"Atėjo pas mane kartą Ovidijus  ir atsinešė visą glėbį kompaktinių plokštelių. Tokio rariteto jau senokai neteko matyti, ten buvo visa jo diskografija, daugybę dainų net nebuvau girdėjęs. Ovidijus paprašė išsirinkti labiausiai patinkančias ir sukurti šiuolaikišką aranžuotę" - pasakoja Stano. Muzikos prodiuseris prasitarė, kad iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis atėmė daugybę laiko, dainos buvo viena gražesnė už kitą. Apsispręsti padėjo už lango bundantis pavasaris ir nauja bei labai netikėta Ovidijaus aistra - motociklai.

 

Neseniai 60-metį atšventęs dainininkas nutarė išsilaikyti motociklo vairavimo teises. Toks sprendimas artimųjų aplinkoje sukėlė tikrą šoką. "Jie man sakė, kam dabar prireikė to motociklo, juk visos viduriniojo amžiaus krizės tau turėjo pasibaigti dar praėjusiame tūkstantmetyje? Bet mano atsakymas paprastas - kada jei ne dabar? Visada norėjau lėkti su vėju, bet vis atidėliodavau".

 

"Man reikia tavo "artumos" tai pavasariška ir linksma lyg motociklu lekiantis Ovidijus Vyšniauskas daina, kažkam priminsianti jaunystę, o kažkas ją atras pirmą kartą.

 

Ovidijaus Vyšniausko daina "Man reikia tavo "artumos" čia.

 

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Radijo laida ,,Mama mamai“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti