Motociklo vairuotojui nuo pareigūnų pasprukti nepavyko (video)Balandžio 19, 2022

Motociklo vairuotojui nuo pareigūnų pasprukti nepavyko (video)

2022 m. balandžio 18 d. apie 22.30 val. Tauragės rajone, Puželių kaime, motociklo „Yamaha“ (YP125 R) vairuotojas išvydęs policijos pareigūnų tarnybinį automobilį, staiga padidino greitį ir ėmė važiuoti toliau. Pareigūnams priartėjus prie vairuojamo motociklo, pastebėta, kad šis yra be valstybinių numerių, o vairuotojas - be šalmo.

 

Įjungus specialiuosius šviesos ir garso signalus, policijos pareigūnai bandė sustabdyti šią transporto priemonę, tačiau vairuotojas reikalavimą sustoti ignoravo ir padidinęs greitį nuvažiavo toliau. Bėglys bandydamas išvengti akistatos su pareigūnais, staiga išsuko iš pagrindinio kelio ir lauko keliu ėmė važiuoti nežinoma kryptimi. Jo kelionė čia baigėsi.

 

 

Paaiškėjo, kad policijos reikalavimo sustoti nepaisė 21 metų Raseinių rajono gyventojas. Jam nustatytas 1,11 promilės girtumas. Vaikino vairuojamas motociklas nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jam neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Už gausybę pažeidimų vairuotojas patrauktas administracinėn atsakomybėn.

 

Tauragės AVPK inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Dienos svečias“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/the-ditties--taurage--estrada-372229/
Šilalės artojas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti