Multiplatininė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“ (video)Liepos 23, 2020

Multiplatininė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“ (video)

Multiplatininė pasaulinė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“ („Atlantic Records“) – temperamentingas, lotynų muzikos įkvėptas kūrinys pasiekiamas visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose ČIA.

Šiuo metu atlikėjo atvaizdas puikuojasi ant „Apple Music“ įtakingiausios naujos muzikos grojaraščio viršelio, „Take You Dancing“ Derulo jau kurį laiką šmėžavo atlikėjo socialiniuose tinkluose, savo milijonus gerbėjų jis kvietė iš anksto užsisakyti naują singlą. Derulo kūrinio išleidimą šį penktadienį paminės išskirtiniu ir labai laukiamu pasirodymu ABC TV laidos „Good Morning America“ koncerte „Summer Concert Series“.

 

„Šiuo laikotarpiu mums reikia dainos, kuri pakeltų mums nuotaiką. Tikiuosi, kad „Take You Dancing“ bus šviesos spindulys šiomis išbandymų dienomis“, – apie naują singlą kalba Jasonas. 

 

Su daugiau kaip 30 mln. sekėjų Derulo šiuo metu patenka tarp dvidešimties populiariausių „TikTok“ superžvaigždžių ir yra populiariausias platininis muzikos atlikėjas šioje platformoje. „Take You Dancing“ yra naujausias hitas, pasirodantis po eilės kitų kūrinių: Alok, Martino Jenseno ir Jasono Derulo „Don’t Cry For Me“, Jasono Derulo x Puri x Jhorrmountain klubinės muzikos klasikos „Coño“, kuris jau dabar pabuvojo daugiau kaip 14 mln. „TikTok“ vaizdo klipų. Jawsh 685 ir Jasono Derulo „Savage Love“ jau įrodė esanti šios vasaros pasaulinė sensacija – iki šios dienos ji perklausyta daugiau kaip 100 mln. kartų. „Savage Love“ muzikinis vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas 22 mln. kartų.

 

 

Jasoną Derulo drąsiai galima vadinti vienu populiariausiu pastarųjų dešimtmečių pop ir urban stiliaus muzikos atlikėju. Savo glėbyje jis turi 11 RIAA platina sertifikuotų singlų, 1 mlrd. perklausųSpotify“, beveik 6.5 mlrd. „YouTube“ peržiūrų ir daugiau kaip 50 mln. parduotų singlų. Talentingasis dainininkas, dainų kūrėjas ir šokėjas išgarsėjo sukūręs dainas su tokiais garsiais atlikėjais kaip Lil Wayne, Pitbull, Diddy, ir Sean Kingston.

Tarp daugybės muzikinių pasiekimų, Derulo taip pat yra ir vienas populiariausių socialinių tinklų asmenybių – jį seka daugiau kaip 113 mln. žmonių. Atlikėjas per savo karjerą ne kartą pasirodė kaip svečias įvairiose TV laidose, tarp jų ir „Dancing With The Stars and So You Think You Can Dance“. Derulo taip pat sukūrė ne vieną vaidmenį – vaidino TV serialuose „Empire“, „Lethal Weapon“, taip pat praėjusiais metais pasirodžiusiame filme-miuzikle „Cats“. Derulo netrukus įkūnys soulo legendą Roną Isley biografiniame filme „Spinning Gold“.

 

  • Multiplatininė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“ (video)
  • Multiplatininė superžvaigždė Jasonas Derulo išleido ilgai lauktą naują singlą „Take You Dancing“ (video)

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti