Naują dainą ir visą albumą išleidžiantis Giedrius Leškevičius: „Net tada, kai sunku, tegul viskas bus lengviau už orą“ (video)Kovo 4, 2024

Naują dainą ir visą albumą išleidžiantis Giedrius Leškevičius: „Net tada, kai sunku, tegul viskas bus lengviau už orą“ (video)

 „Kai paklausia, kodėl aš laimingas, atsakau: būti laimingam yra daug lengviau, negu būti nelaimingam. Net tada, kai atrodo sunku, iš tiesų tegul bus lengva. Lengviau už orą!“ –su pastebimu džiaugsmu kalba atlikėjas ir renginių vedėjas Giedrius Leškevičius, šiandien išleidžiantis naują autorinių dainų albumą „Lengviau už orą“, o kartu su juo – titulinę albumo dainą ir jai sukurtą vaizdo klipą,– „Daina taip ir gimė – lengviau už orą. Važiavome iš oro balionų festivalio Šveicarijos Alpėse. Vairavau 5 val., o po to sėdau į galą, ir vienu ypu parašiau tekstą. Melodija jau sukosi galvoj. Kai sustojome degalinėje, iš bagažinės išsitraukiau gitarą ir pačiam nerepetavus, iš karto įvyko dainos akustinė premjera su žiūrovais – bendrakeleiviais“.

 

Išvykdamas į minėtą balionų festivalį, Giedrius jau buvo įpusėjęs antrojo autorinio albumo įrašus. Kaip pats pripažįsta, naujai gimusi daina atnešė ir naujų vėjų į viso albumo skambesį: „Albumas turėjo vadintis visai kitaip. Bet, kai parašiau „Lengviau už orą“, iš karto buvo akivaizdu, kad likusios dainos turi lygiuotis į šią. O patį albumą pavadinti kaip nors kitaip būtų netgi nuodėmė,“– atskleidžia autorius, čia pat pasidžiaugdamas, kad muzikos prodiuseriui Andriui Bernatoniui puikiai pavyko suderinti visas muzikines idėjas, sujungiant tiek anksčiau parašytas, tiek naujas dainas. Albume jų – vienuolika.

 

 

„Lengviau už orą“ vaizdo klipe – ne tik paties Giedriaus ir jo bičiulių filmuoti oro balionų skrydžių kadrai, bet ir ištraukos iš koncerto, kuriame jau skambėjo ši daina. „Labai norėjosi, kad ištikimiausi klausytojai „Lengviau už orą“ mūsų grupės koncertuose girdėtų dar prieš prasidedant naujojo albumo pristatymo turui. Tokių dainų tiesiog negalima slėpti. Kaip ir tokių vaizdų, kuriuos klipu meistriškai pavertė režisierius Linas Jurkštas kartu su operatoriumi Žygimantu Kaminsku,“– pasakoja Giedrius, kviesdamas ir šio straipsnio skaitytojus bent kelioms minutėms pasijusti lengvesniais už orą, bežiūrint lengvą ir pozityviai nuteikiantį vaizdo klipą.

 

Visą albumą pirmieji galės gauti ir išgirsti „Knygų mugės“ lankytojai, užsukę į „Muzikos salę“, G.Leškevičiaus ir jo grupės gitaristo Giedriaus Balčiūno – Mr.Jumbo stendą, kuriame patys atlikėjai žada būti visas dienas – nuo šiandien iki pat sekmadienio.

 

Partnerių turinys

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti