Naują dainą pristato „Pikaso“ (video)Rugsėjo 23, 2019

Naują dainą pristato „Pikaso“ (video)

„Jeigu meilė pasibels“ – tai naujausia daina, kurią „Pikaso“ pristato artėjant jubiliejiniams 20-mečio koncertams. Įdomių sąskambių ir nuotaikų muzikoje ieškanti grupė šįkart bendradarbiavo su Lietuvoje žinomu kompozitoriumi Andriumi Borisevičiumi.

„Mūsų repertuare yra tokios klausytojų pamėgtos baladės, kaip „Europos vidury“ ar „Sudie“, tad tikimės, kad gerbėjų simpatijų sulauks ir naujasis lyriškas kūrinys. Jo priedainyje skamba paprasti, visiems mylintiems žmonėms suprantami žodžiai, kai kartais pritrūksta drąsos garsiai pasakyti tai, ką jauti: „Jeigu meilė pasibels į tavo širdį – įsileisk ją ir brangink“. Meilė - nebyli, bet ji viską jaučia, viską girdi...“ – sakė „Pikaso“ vaikinai.

 

Optimistiškai nusiteikę grupės nariai įsitikinę, kad bet kurioje gyvenimo situacijoje viskas priklauso nuo požiūrio: „Vieniems ruduo – niūrūs lietūs, nesibaigiantys vėjai ir žvarbios dienos. Mums šis metų laikas asocijuojasi su jaukiais vakarais, margaspalviais krintančių lapų kilimais ir mylimiausius žmones sušildančiais jausmais“.

 

 

Artimiausias savaites grupė skirs įspūdingai 20-mečio koncertų šventinei programai ir dėlios paskutinius pasiruošimo štrichus. Atlikėjai prisipažįsta, kad susidūrė su iššūkiu, atrinkdami geriausius visų laikų „Pikaso“ auksinius hitus ir naujausius kūrinius: „Suskaičiavome, kad, norint atlikti visas gerbėjų pamėgtas dainas, mūsų aštuoni šventiniai koncertai turėtų tęstis mažiausiai po penkias valandas. Todėl šiuo metu kuriami dainų miksai. Siekiame geriausio rezultato - jubiliejiniai pasirodymai bus nepakartojami,“ – kalbėjo „Pikaso“ nariai.

 

 

 

Tauragesradijas.Lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti