Nauja MAN-GO daina „Nuramink“ (video)Rugsėjo 13, 2019

Nauja MAN-GO daina „Nuramink“ (video)

„Mylimo žmogaus paleidimas, ko gero, yra skausmingiausias išgyvenimas, kokį tik galime patirti. Atrodo, tiek daug laiko praleista kartu, tiek emocinės energijos išnaudota ir ateitis vienas be kito regisi tiesiog neįmanoma. Deja, kartais ji neįsivaizduojama ir liekant kartu,“ - taip kalbėjo „Man-go“ dainininkės, pristatydamos naujausią savo dainą „Nuramink“.

 

Šis studijinis įrašas žymi galutinę laiko atkarpą iki grupės paskutinių jubiliejinių koncertų, prasidėsiančių spalį. „Man-go“ merginos tikisi, kad skaudžių santykių pamokų įkvėptas kūrinys sulauks gerbėjų pripažinimo, kaip ir vidurvasarį pristatyta daina „Tikėti meile“, kuri socialiniuose tinkluose perklausyta daugiau nei milijoną kartų.

 

 

Vasaros pabaigoje spėjusios atsikvėpti ir laiką mylimiausiems žmonėms skyrusios grupės narės jau grįžo į repeticijų salę. „Mūsų laukia paskutiniai aštuoni koncertai Lietuvoje, po kurių atsisveikinsime su jubiliejine programa. Į šiuos dviejų valandų trukmės pasirodymus įtraukėme ne tik savo hitus iš auksinės kolekcijos, bet ir naujausius kūrinius.

 

Lauros Kazlauskienės nuotr.

Tauragesradijas.Lt inform.

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Dienos svečias“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti