Nauja „Pikaso“ daina: kodėl vyrai nekalba apie savo jausmus? (video)Birželio 18, 2020

Nauja „Pikaso“ daina: kodėl vyrai nekalba apie savo jausmus? (video)

„Įprastai vyrai savo nenorą ar negebėjimą kalbėti apie meilę pateisina tuo, kad veiksmai svarbiau už žodžius. O kas iš tiesų slypi po ta tylos skraiste?“,-  klausia grupė „Pikaso“, pristatydama naują savo dainą „Aš negaliu“.

Grupės nariai naują hitą planavo gerbėjams pristatyti dar pavasarį, tačiau karantinas sujaukė planus. Po ilgos pertraukos įrašų studijoje Klaipėdoje susitikusi trijulė sprendė, ką daryti: ar kuo greičiau išleisti naują kūrinį, ar palaukti, kol bus nufilmuotas ir planuotas vaizdo klipas.

 

„Apsisprendėme, kad naujoji daina aiškiai perteikia emociją, kurią norime nusiųsti mūsų klausytojams. Ta emocija tokia stipri, suvokiama ir artima, kad jai nereikalingos papildomos dekoracijos“, - sako „Pikaso“ vaikinai.

Naujoji daina „Aš negaliu“ atveria slepiamas vyriškos širdies kerteles: kai norisi mylimosios vardan raškyti žvaigždes iš dangaus, kurti eiles. Bet galop net aplinkiniams žmonėms garsiai vengiama įvardinti tai, kas perpildo širdį.

 

 

„Savo asmeniniuose gyvenimuose senai peržengėme tą kartelę, kai kausto baimė pripažinti, įvardinti savo pojūčius. Norime, kad ir kiti vaikinai ir vyrai nebijotų savo jausmų, dalintųsi jais su mylima mergina ar moterimi, siųstų žinutę visatai apie savo meilę“,- atvirauja „Pikaso“ nariai.

Trijulė įsitikinusi, kad naujasis kūrinys pelnytai taps šios vasaros hitu ir papildys jų 20-mečio koncertų turą, kurį teko nutraukti dėl paskelbto šalyje karantino: „Nekantriai laukiame pasirodymų scenoje ir  susitikimų su savo gerbėjais. Mes jūsų pasiilgome. Viliamės, kad jūs – ne ką mažiau. Linkime smagios vasaros, jausmų audros, atvirumo, nuoširdumo ir viso kito, kas tik gali suartinti dvi mylinčias sielas“.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Dienos svečias“ /kartojimas/
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Onija Vaga
Sweet Express

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti