Naujas „Pilietiškumo dėlionės“ startas!Vasario 14, 2023

Naujas „Pilietiškumo dėlionės“ startas!

Nuo vasario 15 d. startuoja radijo laidų ciklas - „Pilietiškumo dėlionė“ – apie tai, kas vyksta aplink, Rusijos agresijos prieš Ukrainą pasekmes Lietuvai ir pasauliui, pilietinės visuomenės svarbą, dezinformaciją ir gebėjimą ją atpažinti, kultūros įtaką kuriant imperialistinę visuomenę ir kaip išlikti atspariems išorės grėsmėms.

Pirmoji laida Tauragės radijo 98,2 FM eteryje trečiadienį, vasario 15 d. 10:15 val. Laidą kartosime ketvirtadienį 17:15val. ir šeštadienį 11:15 val.


 

Diskusija apie pilietiškumą, patriotizmą ir meilę su žurnalistais Liudas Ramanauskas, Romas Sadauskas, ir Žygimantu Buržinsku, istoriku, Merkinės krašto muziejininku.

 

Laida transliuojama regioninėse radijo stotyse, Lietuvos regioninių radijo stočių asociacijos narėse: “FM99” (Alytus, Druskininkai), “TAU” (Kaunas), “Saules radijas”, “RS2” (Šiauliai), “Pulsas” (Panevėžys), “Radijogama” (Klaipėda), “Kapsai” (Marijampolė), “Taurages radijas” (Tauragė), “Mažeikių aidas”, “Mažeikiai FM” (Mažeikiai), “Utenos radijas” (Utena).

Laidas galite girdėti 98,2 FM dažniu, internete www.tauragesradijas.lt, su APPS nemokama programėle iOS ir Android platformuose, o taip pat Facebook.

Prie projekto finansavimo prisideda Vokietijos ambasada ir Spaudos radijo ir televizijos rėmimo fondas.

 

  • Naujas „Pilietiškumo dėlionės“ startas!
  • Naujas „Pilietiškumo dėlionės“ startas!
  • Naujas „Pilietiškumo dėlionės“ startas!

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti