Naujas vardas muzikos pasaulyje – Justė Osh pristato pirmąjį kūrinį „Kometa“ (video)Sausio 10, 2023

Naujas vardas muzikos pasaulyje – Justė Osh pristato pirmąjį kūrinį „Kometa“ (video)

Aštuoniolikmetė Justė Bubelytė žengia į profesionalios muzikos sceną slapyvardžiu Justė Osh ir pristato pirmąją savo kūrybos dainą „Kometa“. Pasak jaunos kūrėjos, tai ilgai tarp keturių namų sienų brandinta idėja ir prasiveržusi drąsa, savo kūryba dalintis su kitais. Pirmasis singlas kūrėjos teigimu yra apie motyvaciją siekti savo užsibrėžtų tikslų, nesidairant į aplinkinių nuomones.

 

„Muzikuoti pradėjau būdama dar labai mažytė, tėvai pasakojo, kad mano talentas muzikai pradėjo rodytis tada, kai atsisakydavau žaisti su negrojančiais ar nedainuojančiais žaislais. Tuomet tėvai ir suprato, kad perėmiau tėčio genus, nes jis irgi buvo muzikantas, tiksliau smuikininkas“, – pasakoja talentinga mergina.

 

Šiandieninis Justės Osh žingsnis nebuvo netikėtas. Atlikėja yra dalyvavusi ne viename muzikos talentų konkurse, o didžiausiu tramplynu tapo Vytauto Kernagio atminimo konkursas „Mūsų dienos“. Čia jauna kūrėja pelnė nominaciją už geriausią autorinę dainą „Tylos karys“.

 

Pasakodama apie savo sceninį vardą, Justė neslepia, kad norėjosi varde užkoduoti gamtą, kadangi tai kūryboje tapo pagrindiniu atspirties tašku. Osh – atspindi miškų ir jūros ošimą.

 

„Galiu pasakyti, kad vardas negimė spontaniškai ir tam tikria reikėjo laiko. Variantų buvo įvairių, tačiau vienu svarbiausių faktorių tapo noras savyje talpinti „save“ bei gamtą. Taip ir gimė Justė Osh vardas“, – atvirauja kūrėja.

 

Atlikėja yra tikra, kad klausytojams pristatys dar daugybę dainų, kadangi nuo penkiolikos metų jų yra sukūrusi jau apie 40 – 50.

 

„Dainų šiuo metu turiu parašius maždaug trims, o gal net keturiems albumams, gal apie 40 – 50, bet tikrai ne visos išeis į viešumą. Kai kurias dainas tiesiog pasilikau sau, kaip stiprų tam tikro gyvenimo etapo jausmų ir emocijų išliejimą. Iš to tas įkvėpimas ir ateina. Kai mano gyvenime ar pasaulyje vyksta kažkas, kas man sukelia daug emocijų – liūdesys, džiaugsmas ar meilė. Viską paverčiu daina. Visos mano dainos parašytos naktį arba besivaikščiojant miške vėlų darganotą vakarą“, – teigia Justė Osh.

 

Šiandien kūrėja pristato dainą „Kometa“, kuri, pasak pačios kūrėjos, gimė karantino metu. Tada, kai visi žmonės buvo pasimetę, jautėsi šiek tiek vieniši.

 

„Kometa tai žmogus, o visa kita yra to žmogaus gyvenimo kliūtis. Tai istorija apie žmogų kuris bijo siekti savo vaikystės svajonės tik dėl visuomenės nusistatytų standartų, bijo kreivų žvilgsnių, ką žmonės pasakys. Tai tarsi motyvacija, siekti savo tikslų ir nesižvalgyti į aplinkinius, klausyti savęs“, – pasakoja kūrėja.

 

Kviečiame įverinti Justės Osh kūrinį

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Aktualijų laida „Mūsų savivalda“
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti