Naujoje dainoje „Pikaso“ iki milimetrų apskaičiavo aistros ribas (video)Vasario 21, 2022

Naujoje dainoje „Pikaso“ iki milimetrų apskaičiavo aistros ribas (video)

Kovo 17-ąją startuoja „Pikaso“ koncertinis turas „Istorija tęsiasi“. Likus vos mėnesiui iki suplanuotų aštuonių pasirodymų, grupė pristato naują dainą „Per mažai nakties“.

 

„Tai pirmasis kūrinys mūsų istorijoje, kurį Youtube kanale pristatysime su karaokės versija - galimybe dainuoti patiems gerbėjams. Iki koncertų turo, kurį pradėsime Alytuje, liko vos mėnuo. Norime, kad publika galėtų kartu dainuoti ne tik jau žinomus hitus, bet ir šią naują dainą,“ - sako „Pikaso“ vaikinai.

 

Jų teigimu, gerbėjams suteikiama dviguba galimybė: greičiau ir lengviau išmokti naujojo kūrinio žodžius bei pritaikyti juos gyvenime: „Niekam ne paslaptis, kad pandeminis laikotarpis buvo kupinas skyrybų. Priežastys kiekvienoje poroje – individualios, socialinės izoliacijos fone žmonės neretai susidurdavo su bendravimo, savitarpio supratimo stoka. Gyventi, būti, dalintis rūpesčiais neužtenka, apie savo jausmus, potyrius, pageidavimus būtina kalbėtis. Ir apie pačius intymiausius dalykus – taip pat,“ - teigė atlikėjai.

 

 

„Pikaso“ nariai pripažįsta, kad jiems, kaip vyrams, kartais taip pat pristinga teisingų žodžių pojūčiams išreikšti. „Nauja daina „Per mažai nakties“ gali padėti tiems, kurie įsitikinę, esą nemoka gražiai arba daug kalbėti. Kartais meilei reikia tylos, kartais – įrodymų darbais, bet niekas dar neatšaukė esminės taisyklės „Kalbančios širdys“. Žemėje tarp visų gyvųjų turime unikalią galimybę išreikšti mintis ir emocijas žodžiais. Nuoširdžių pokalbių apie jausmus ir potyrius reikia visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties,“ - kalbėjo grupės dainininkai.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti