Neblaivus Šilalės rajono gyventojas bandydamas „sutvarkyti reikalus“, bandė papirkti policijos pareigūnusLiepos 21, 2021

Neblaivus Šilalės rajono gyventojas bandydamas „sutvarkyti reikalus“, bandė papirkti policijos pareigūnus

Liepos 15 dieną, policijos pareigūnai gavo pranešimą apie Šilalės rajone pastebėtą keistai manevruojantį automobilį. Įtarta, kad prie „Audi“ vairo sėdintis vyras gali būti neblaivus. Pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį ir patikrinus vyro blaivumą, paaiškėjo, kad šis neblaivus -  1,57 promilės.

 

52-iejų vyriškis siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviam, policijos pareigūnams pasiūlė kyšį neįvardindamas konkrečios pinigų sumos. Savo funkcijas sąžiningai ir dorai atliekantys pareigūnai provokacijai nepasidavė ir nedelsdami vyrą sulaikė.

 

Dėl neteisėtų veiksmų, vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio (LR BK 2811 str. 1 d.) ir bandymo papirkti policijos pareigūnus (LR BK 227 str. 2 d.).

 

Pareigūnai primena, kad bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Vairuotojai raginami būti sąmoningais, drausmingais, paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir transporto priemones vairuoti tik esant blaiviems.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Apie mokesčius paprastai“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti