Netekome kolegės Meilutės ParnarauskienėsLapkričio 7, 2023

Netekome kolegės Meilutės Parnarauskienės

Netekome ilgametės radijo laidos „Su Meile apie bliuzą“ vedėjos, konsultantės ir savanorės, nuoširdžios draugės ir kolegės Meilutės (1962-2023)...
Tavo mintys, balsas, nuotaikai ir emocija liks radijo laidų archyvuose ir mūsų atmintyje...


Meilutė Parnarauskienė (Čiplytė) gimė Rokiškio rajono Panemunėlio miestelyje. Su sutuoktiniu Rimantu Parnarausku atvykusi gyventi į Tauragę, susilaukė dviejų sūnų. 1987 m. pradėjo dirbti Viešojoje bibliotekoje. Nuo 1990-jų metų dirbo Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja. 1996 m. baigė Vilniaus Universiteto lietuvių filologijos studijų programą ir įgijo bakalauro kvalifikacinį laipsnį. 2017 m. tapo Tauragės rajono savivaldybės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktore. 2020 m. įgijo Viešojo administravimo magistro laipsnį.
 

M. Parnarauskienė 36-erius metus buvo aktyvi kultūros darbuotoja. Dėl jos iniciatyvų, idėjų ir įgyvendintų projektų tauragiškiai susitiko su garsiais Lietuvos rašytojais, poetais, mokslininkais, aktoriais, fotografais ir kitais kūrėjais. Prasmingi renginiai ir parodos, organizuojamos bendradarbiaujant su Lietuvos Rašytojų sąjungos klubu, Lenkų ir Goethe‘s institutais, Lietuvos ,,Savanorių centru“, buvo atsidavusio Meilutės darbo bibliotekoje nuopelnas. M. Parnarauskienė aktyviai dalyvavo įkuriant Tauragėje Trečiojo amžiaus universitetą. Glaudus bendradarbiavimas ją siejo su rajono kultūros, švietimo, socialinėmis įstaigomis, žiniasklaidos atstovais. Daug renginių, parodų, akcijų ir kitų iniciatyvų suorganizuota kartu su „Europe Direct Tauragė“ informacijos centru.

 

Daugelis tauragiškių M. Parnarauskienę pažįsta kaip Viešosios bibliotekos, rajono kultūros renginių ir tarptautinio festivalio "Džiazo dienos Tauragėje" vedėją.

 

M. Parnarauskienė buvo ilgametė Tauragės radijo „Su Meile apie bliuzą“ vedėja, jos balsas buvo galima išgirsti kultūros laidose, knygų  ir renginių pristatymuose, buvo kalbos ir literatūros konsultantė.

 

2018 metais ji buvo išrinkta tarp 100 iškiliausių tauragiškių.


Meilutė Parnarauskienė, būdama Tauragės kultūrinio gyvenimo siela, yra nusipelniusi visų mūsų atminimo už šimtus suorganizuotų ir vestų renginių, už kultūros iniciatyvas, asmeninę atsakomybę, kuriant miesto kultūrinę ir dvasinę aplinką, kūrybingą bendradarbiavimą su kitomis institucijomis bei bendruomenės kultūrinį lavinimą.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti