Netikėtas duetas: Jovani ir Rūta Mur pristato legendinės „Modern Talking“ dainos versiją ir vaizdo klipą (video)Spalio 3, 2023

Netikėtas duetas: Jovani ir Rūta Mur pristato legendinės „Modern Talking“ dainos versiją ir vaizdo klipą (video)

Vienas geriausių šalies elektroninės muzikos kūrėjų ir atlikėjų Jonas Nainys – DJ Jovani suvienijo jėgas kartu su žinoma atlikėja Rūta Mur. Šiandien kūrėjai pristato bendrą kūrinį – legendinės grupės „Modern Talking“ dainos „You’re My Heart, You’re My Soul“ savąją versiją bei Kernavėje nufilmuotą vaizdo klipą.

 

Pasak žinomos alternatyvios popmuzikos kūrėjos Rūta Mur, idėja perdainuoti visiems puikiai žinomą kūrinį, kilo prieš artimų draugų vestuves.

 

„Idėja perdainuoti šią dainą kilo prieš metus, kai tuokėsi mano artimi draugai. Jų vestuvių tema buvo „You’re My Heart, You’re My Soul“. Nusprendžiau padaryti jiems dovaną ir ceremonijai perkurti legendinį „Modern Talking“ kūrinį. Sukūrusi savo versiją, ėmiau ją atlikti gyvai. Taip nutiko, kad visai neseniai man dainuojant Kauno sporto halėje, Jonas išgirdo šį cover‘į ir pasiūlė suvienyti jėgas. O kodėl gi ne? – pamaniau. Esu melomanė ir Jovanio muzika ne kartą mane pačią yra lydėjusi 12-oje klasėje važiuojant Palangos plentu namo“, – pasakoja kūrėja.

 

DJ Jovani prisimena, kad išgirdus Rūtą Mur atliekant šį kūrinį renginyje – liko sužavėtas ir iš karto galvoje gimė idėja padaryti savąją versiją.

 

„Per vieną renginį, sėdėdamas persirengimo kambarėlyje išgirdau, kaip Rūta atlieka „Modern Talking“ coverį ir negalėjau patikėti, kaip įdomiai, kaip kitaip suskambo šis kūrinys. Kai ji nulipo nuo scenos sakau: Rūta, atsiųsk vokalą, turiu idėją šio kūrinio interpretacijai. Viskas pavyko labai greitai ir šį kūrinį visą vasarą grojau didžiuosiuose renginiuose. Publikos reakcija nuteikė labai maloniai ir nutarėm šį kūrinį išleist. Labai džiaugiuosi rezultatu, tikiu, kad jis patiks visiems elektroninės muzikos mėgėjams“, – džiaugiasi geriausias šalies DJ.

 

Kartu su šiandien pristatoma naująja dainos versija žinoma kūrėja Rūta Mur, kuri artėjančių metų pradžioje dalyvaus viename didžiausių Europos jaunųjų talentų festivalyje „Eurosonic“, įsiamžino ir vaizdo klipo. Pasak kūrėjos, iš pradžių mintis, filmuoti klipą Kernavėje, buvo priimta skeptiškai, tačiau tik ten nuvykus buvo aišku, kad tai yra tai, kas kūrinio interpretacijai suteiks puikų vaizdą.

 

 

„Klipą filmavome Kernavėje. Įspūdingų piliakalnių, priešpilnio ir šilto rugsėjo vakaro apsupty. Befilmuojant išvydome krentantį meteoritą ar žvaigždę. Turbūt aišku, kokį norą sugalvojau. Pati Kernavėje lankiausi pirmą kartą ir iš pradžių dvejojau, kaip tai susisies. Visgi dar kartą įsitikinau – nėra nieko mažiau banalaus nei gamta. Ji visuomet pakelia dvasią savo vaizdais. Tą patį neša ir ši dainai, kuri tikiuosi taps ta euforine akimirka, aplankiusi kelyje, klube, vienatvėje ar su draugais“, – pasakoja Rūta Mur.

 

Tauragesradijas.lt inform. / Monika Penkutė, Lukas Gricius foto.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti