Noras lengvai uždirbti šventėms gerokai apkartino šventinę kontrabandininko nuotaikąGruodžio 18, 2019

Noras lengvai uždirbti šventėms gerokai apkartino šventinę kontrabandininko nuotaiką

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad pagal Pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją apie galimą kontrabandos gabenimą Klaipėdos AVMI darbuotojai bendradarbiaudami su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais Tauragėje sulaikė šilutiškį, kurio automobilyje rado 250 pakelių cigarečių „NZ“ su Baltarusijos pavyzdžio banderolėmis.

 

Atliekant operatyvius veiksmus taip pat nustatyta, kad sulaikytasis vairuotojas yra registravęs ir individualią veiklą pagal pažymą, leidžiančią teikti keleivių pervežimo paslaugas, tačiau už pervežimą gautų pajamų jis neapskaito. Todėl jam teks sumokėti ne tik baudą už kontrabandą, kuri gali siekti net 5,59 tūkst. eurų su automobilio konfiskavimu, bet ir valstybei sumokėti nuslėptus mokesčius.

 

Klaipėdos AVMI dėkoja pilietiškiems šalies gyventojams, kurių pranešimai nuo 2006 metų birželio mėnesio, kai buvo įsteigtas bendrasis VMI Pasitikėjimo telefonas 1882, į valstybės biudžetą padėjo sugrąžinti per 40,1 mln. eurų nuslėptų mokesčių.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Užimtumo tarnybos informacija apie laisvas darbo vietas
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Kauno kolegija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti