Nuo kitų metų nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimoRugpjūčio 8, 2019

Nuo kitų metų nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 – nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo. Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas Vaiko sveikatos pažymėjimas (nuo 2020 m. sausio 1 d. Mokinio sveikatos pažymėjimas) patenka į Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau- ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau- VSS IS) su kuria dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą mokyklose.

 

LR sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 ,,Mokinio sveikatos pažymėjimas" įsigalioja vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro įsakymu. Primename, jog tėvai vaiko sveikatos pažymėjimą atsispausdinti arba jo priežiūros kodą sukurti gali prisijungę prie portalo www.esveikata.lt.

Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir odontologą būtina visiems vaikams iki 18 metų, kasmet iki rugsėjo 15 dienos. Vaiko sveikatos pažymėjimas galioja vienerius metus. Profilaktinis vaikų sveikatos patikrinimas yra apmokamas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų, todėl tėvams mokėti nereikia – elektroninė pažyma suformuojama nemokamai. Daugiau informacijos www.esveikata.lt.

 

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tėvo diena
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
http://www.repulsus.lt/
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Kauno kolegija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti