Oficialiai atidarytas atnaujintas Centro turgus (video)Spalio 18, 2022

Oficialiai atidarytas atnaujintas Centro turgus (video)

Spalio 18-ąją, oficialiai atidarytas atnaujintas Centro turgus, kuriame tauragiškiai ir miesto svečiai galės įsigyti vietinių augintojų ir gamintojų produkcijos: vaisių, daržovių, medaus, pieno, mėsos, žuvies, konditerijos ir kitų produktų.

 

Į turgelio atidarymą susirinkusius pardavėjus, prekeivius ir prie šio projekto dirbusius specialistus pasveikino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, Seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus, miesto seniūnas Žilvinas Majus.

 

Savivaldybės vadovai džiaugėsi atgijusiu turgumi, jame įsirengusiais prekeiviais, galinčiais pasiūlyti kokybišką, gyventojų mėgstamą produkciją, o Seimo narys R. Vaitkus pastebėjo, kad atnaujinta erdvė gali tapti ne tik patrauklia prekybos, bet ir kultūros vieta. Šiai idėjai pritarė ir D. Kaminskas, kurio teigimu, Centro turgaus aikštėje gali būti organizuojami koncertai bei kuriamos patrauklios vietos prisėsti puodeliui kavos.

 

Atidarymo metu turgelio prekeiviai surengė jų prekiaujamos produkcijos degustacijas, kvietė užeiti į atnaujintus kioskelius. Kiekvienam turgelio prekeiviui įteikta atminimo dovana – įrėminta moneta, išgraviruota žodžiais „Sėkmė tavo rankose“.

 

Rengiant Turgelio projektą daug dėmesio skirta detalėms. Pavyzdžiui, turgelį puošiantys iliustruoti raštai ne tik suteikia išskirtinumo, bet ir turi simbolinę reikšmę – tai etno kultūros simboliai, tautiniai raštai, kurie simbolizuoja sėkmę, saugo nuo nelaimių.

 

Įgyvendinant šį projektą buvo visiškai atnaujintos vandentiekio, buitinių nuotekų ir elektros požeminės komunikacijos, pakeista visa turgelio aikštės danga, įrengtas naujas apšvietimas, prekybos stoginės bei kioskeliai, kuriems išsinuomoti buvo skelbiami viešieji aukcionai.

 

Šiuo metu turgelyje yra likę 5 laisvi kioskai (2 vnt. 15 kv. m ir 3 vnt. 30 kv. m). Planuojama, kad jų aukcionas bus skelbiamas artimiausiu metu.

 

 

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti