Pagaliau prie didžiojo turgaus bus šviesoforasRugpjūčio 21, 2019

Pagaliau prie didžiojo turgaus bus šviesoforas

Rugpjūčio 16 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl kapitalinio remonto darbų ir šviesoforo įrengimo Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžoje (prie didžiojo turgaus). Sutartis pasirašyta su UAB „Fima“. Darbams atlikti bus skirta 122 265,76 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, 39 875,73 Eur – iš  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos. Atsižvelgiant į eismo saugumo grėsmes, technines galimybes ir homogeniškumo mieste principus, šioje sankryžoje, kaip ir rekomenduota, bus įrengta ne žiedinė, bet keturšalė šviesoforu reguliuojama sankryža.

 

Pasirašytoje sutartyje numatyta valstybinės reikšmės magistralinio kelio atkarpoje prie didžiojo turgaus atlikti čia esančios sankryžos su Tauragės miesto Bernotiškės ir Veterinarijos gatvėmis kapitalinį remontą bei įdiegti visas būtiniausias saugaus eismo priemones: kelio ženklų, bordiūrų, stotelių, rėminių konstrukcijų įrengimas. Darbus planuojama atlikti per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo datos.

 

Tikimasi, kad atlikus visus valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 153,6 km esančios sankryžos su Tauragės miesto Bernotiškės ir Veterinarijos gatvėmis šviesoforo įrengimo darbus, bus išspręstos eismo saugumo problemos, užtikrintas saugesnis išvažiavimas iš šalutinės gatvės, nesusikertant su transporto priemonėmis, važiuojančiomis pagrindiniu keliu, o pėstiesiems bus lengviau kirsti itin judrią gatvę.

 

 

Tauragesradijas.Lt

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Onija Vaga
Sweet Express

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti