Pagėgiuose gyvenantis 18-metis Nojus Šeputis: „Karjerą norėčiau sieti su vaizdo grafikos sritimi“ Gruodžio 17, 2020

Pagėgiuose gyvenantis 18-metis Nojus Šeputis: „Karjerą norėčiau sieti su vaizdo grafikos sritimi“

Pagėgiuose gyvenantis 18-metis Nojus Šeputis – ne tik aktyvus e. skautas, bet ir vaizdo įrašų konkurso „Nufilmuok ir sumontuok“ laimėtojas. Vaikinas sako svajojantis apie karjerą vaizdo grafikos srityje.

„E. skautu tapau kartu su drauge Martyna, abu esame iniciatyvūs ir nusprendėme pamėginti padėti vyresnio amžiaus žmonėms įgusti naudotis išmaniosiomis technologijomis – ir to visai nesigailiu, tai tikrai įdomu“, – pasakoja Nojus. Kalbna Arūnas Graželiūnas.

 

 

 

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ e. skautų veiklos koordinatorius Arvydas Ruseckis atkreipia dėmesį, kad konkursas „Nufilmuok ir sumontuok“ yra skirtas skatinti Lietuvos jaunimą dalintis savo skaitmeninio raštingumo žiniomis, filmuojant teminius vaizdo įrašus.

 

„E. skautai parodė, kaip jie dalyvauja savanoriškoje veikloje kiekvieną dieną. Klipų kokybė maloniai nustebino. Konkurso dalyviai galėjo rinktis kurti vaizdo įrašus viena iš trijų galimų temų – „Mokomasis video“, „Aš mokau kitus“ ir „Patarimų video“. Džiaugiamės, kad jauni žmonės, pasitelkę kūrybiškumą, ryžosi įgyvendinti savo sumanymus ir pasidalyti idėjomis. Toks jaunų žmonių startas daug žadantis“, – sako jis ir priduria, kad konkurso nugalėtojai paaiškėjo susumavus konkurso organizatorių balsus ir platformos „Youtube“ lankytojų „patiktukus“.

 

Konkurso laimėtojai apdovanoti „Prisijungusi Lietuva“ prizais: pirmos vietos nugalėtojas laimėjo mini droną, antros vietos – belaides ausines, trečios vietos – e. skautų atributikos rinkinį: kepuraitę ir marškinėlius.

 

Lietuvoje jau dvejus metus veikiantis e. skautų tinklas, vienijantis beveik 1,6 tūkst. skaitmeninių žinių turintį 14–29 metų amžiaus jaunimą, skatina vyresnio amžiaus žmones įgyti žinių apie skaitmeninį raštingumą ir mokytis visą gyvenimą.

 

Pasak A. Ruseckio, norint tapti e. skautu reikia užsiregistruoti svetainėje www.prisijungusi.lt, atlikti testą, parsisiųsti e. skauto pasą ir pradėti teikti konsultacijas „Facebook“ grupėje „#PrisijungusiLietuva pataria ir konsultuoja“. Pasibaigus karantinui ir bibliotekoms atnaujinus savo veiklą e. skautų konsultacijos vėl sugrįš į daugelį šalies bibliotekų.

 

Partnerių turinys

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti