Pagramančio regioninio parko lankytojų centre duris atvėrė moderni, šiuolaikiška ir informatyvi ekspozicijaBalandžio 2, 2019

Pagramančio regioninio parko lankytojų centre duris atvėrė moderni, šiuolaikiška ir informatyvi ekspozicija

2019 m. kovo 28 d. Pagramančio regioninio parko lankytojų centre duris atvėrė moderni, šiuolaikiška ir informatyvi ekspozicija. Čia galima rasti visą reikalingą informaciją apie parko vertybes, lankomus objektus, turistinius maršrutus ir kita turizmo informacija. Prieš pakviesdamas apžiūrėti ekspoziciją, laikinai Pagramančio regioniniam parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius gausiai susirinkusiems svečiams trumpai pristatė centro veiklą, naująją ekspoziciją, kurioje galima virtualiai pamatyti ne vieną įamžintą regioninio parko objektą. Iškilmingai perkirpus atidarymo juostą, svečiai tarė sveikinimo žodžius, dėkojo už gražias iniciatyvas ir spartų žengimą į naujas erdves.

 

„Nuo čia turėtų prasidėti regiono gamtos ir kultūros vertybių pažinimas. Pagramančio regioninio parko Lankytojų centro ekspozicija yra bendras šio centro ir Tauragės rajono savivaldybės darbo vaisius. Kai yra susikalbėjimas, atsiranda ir galimybių ir finansinių išteklių", - teigė susirinkusius pasveikinęs Saugomų teritorijų tarnybos vadovas Albertas Stanislovaitis.

 

Gražiu bendradarbiavimu bei sėkmingu idėjų įgyvendinimu pasidžiaugė ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, kiti svečiai. Lankytojų centras – tai naujas ir atraktyvus objektas, kuriame be vaizdingiausių maršrutų, parko vaizdų, bus galima pažinti gyvūnus, drugelius, medžius, sužinoti apie garsias krašto asmenybes, kultūros paveldo objektus.

Pagramančio regioninio parko Lankytojų centrą rasite Malūno g. 2, Ringių kaime, Tauragės raj.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti