Pajūrio miestelyje siautėjo traktoristas (video)Spalio 18, 2023

Pajūrio miestelyje siautėjo traktoristas (video)

Antradienį apie 23.15 val. policijos pareigūnai sulaukė pranešimų, kad Šilalės rajone, Pajūrio miestelyje, keldamas pavojų kitiems vairuotojams važinėja traktorius ,,T-40“. Pareigūnai pastebėję minėtą transportą priemonę, įjungę švyturėlius ir specialiuosius garso signalus bandė sustabdyti vairuotoją, tačiau jis nepakluso pareigūnų reikalavimams.

 

Vairuotojas pavojingai manevruodamas kelyje, staigiais judesiais keisdamas važiavimo kryptį, vingiuodamas per visą kelią bei išvažiuodamas į priešpriešinę eismo juostą įvažiavo į medienos apdirbimo įmonės teritoriją. Vaikino kelionė tuo nesibaigė. Jis iš chuliganiškų paskatų teritorijoje ėmė sukti ratus, taip keldamas pavojų ten dirbantiems darbininkams.

 

 

Policijos pareigūnai vairuotoją įspėjo per tarnybinio automobilio garsiakalbius, kad jeigu nesustos bus panaudota spec. priemonė ,,Ežys“ ir tarnybinis ginklas, tačiau vyras į tai nekreipė dėmesio.

 

Traktoriui sulėtinus greitį, policijos pareigūnas pasinaudojęs esančia situacija, iššokęs iš automobilio, panaudojo tarnybinį ginklą ,,Glock“ ir iššovė penkis šūvius į traktoriaus galinį ratą. Tačiau vairuotojas ir toliau bandė sprukti nuo pareigūnų, bet veltui, tuštėjant orui padangose traktorius visgi sustojo.

 

Patikrinimo metu paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavo blaivus vyras, gim. 1998 m., kuris jau buvo baustas 2 kartus už šiurkščius Kelių eismo pažeidimus (chuliganiškas vairavimas).  Pradėta teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str., 415 str. 2 d., 420 str. 2 d., 426 str. 5 d.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti