Pamatykite: naujas „Popkultūros“ klipas ir motociklininko meilės istorija Gegužės 28, 2024

Pamatykite: naujas „Popkultūros“ klipas ir motociklininko meilės istorija

Ko gero, visi, kurie daugiau ar mažiau domisi lietuviška popmuzika, jau pastebėjo praėjusiais metais debiutavusią vaikinų grupę „Popkultūra“. „Autostrada“ – tai naujausias dueto singlas, ketvirtasis diskografijoje. „Liekame ištikimi savo besiburiančiam gerbėjų ratui ir savo dainavimo stiliui“, – sako grupės nariai Valdas Kabutavičius ir Emilis Lingė.

 

Metų pradžioje „Popkultūra“ išleido kūrinį „Gal tu suprasi“. Jį aktyviai grojo šalies radijo stotys, daugiau nei 200 tūkst. perklausų sulaukta „YouTube“ platformoje. „Tikimės ne mažesnės sėkmės“, – šypsosi V. Kabutavičius, „Popkultūros“ vokalistas.

 

„Naująjį kūrinį „Autostrada“ išleidžiame kartu su vaizdo klipu. Tai – šilta, melodinga, šiek tiek lyriška, galbūt aistringa daina, mano nuomone, puikiai tinkanti beprasidedančiai vasarai“, – priduria E. Lingė.

„Jeigu įsiklausysite į dainos tekstą, atrasite meilės istoriją. Noriu išsaugoti anonimiškumą, bet ši daina yra apie vieną mano gerą draugą, kuris motociklu kiekvieną savaitę keliskart važiuoja autostrada iš Vilniaus į Kauną ir atgal pas... mylimąją! Man jis nuolat pasakoja laukiantis šių kelionių ir, žinoma, susitikimų su mylimu žmogumi, gyvenančiu kitame mieste“, – aiškina V. Kabutavičius, paklaustas apie dainos teksto kilmę.

 

Vaikinų teigimu, jie, per trumpą laiką įrašę kelias dainas, dabar didžiausią dėmesį sutelkę į būsimos koncertinės programos ruošimą.

 

„Per Lietuvą važiuosime ir į sceną lipsime jau šią vasarą, tad „Popkultūros“ klausytojų laukia pirmieji koncertai. Tai – jaudinantis etapas, nes galėsime susitikti su savo klausytojais gyvai“, – pasakoja V. Kabutavičius.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti