Pareigūnai ieškodami neteisėtai laikomos naminės degtinės, aptiko ir kontrabandinių cigarečiųLiepos 16, 2021

Pareigūnai ieškodami neteisėtai laikomos naminės degtinės, aptiko ir kontrabandinių cigarečių

Trečiadienį, apie 11.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, vykdydami ikiteisminio tyrimo veiksmus dėl neteisėtai laikomos naminės degtinės, Rietavo savivaldybėje, Pajomančio kaime, atliko kratas 60 metų vyro gyvenamosiose patalpose.

Kratos metu, gyvenamosiose patalpose bei ūkiniame pastate buvo aptiktas 31 litras skysčio su kvapu būdingu naminei degtinei.

 

Pareigūnai, ieškodami neteisėtai laikomos naminės degtinės, aptiko ir nemažą kiekį kontrabandinių cigarečių. Vyras kontrabandines cigaretes slėpė nuosavo automobilio bagažinėje ir namuose. Pareigūnai rado ir išėmė 2000 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis ir 500 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis. Visų šių cigarečių pakelių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė 8 675 eurai.

 

Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. ir 199(2) str., 1 d.  Tokį nusikaltimą padariusiam asmeniui  gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

  • Pareigūnai ieškodami neteisėtai laikomos naminės degtinės, aptiko ir kontrabandinių cigarečių
  • Pareigūnai ieškodami neteisėtai laikomos naminės degtinės, aptiko ir kontrabandinių cigarečių

Tauragės AVPK inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Apie mokesčius paprastai“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
www.tauragejazz.lt
http://www.bijotai.lt
renginiai
lions
Begimas
https://www.visitpagegiai.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti