Pareigūnų stabdomas automobilio vairuotojas nestojo (video)Vasario 7, 2023

Pareigūnų stabdomas automobilio vairuotojas nestojo (video)

Neblaivus ir teisės vairuoti neturintis vyras, sėdęs prie „WV Passat“ automobilio vairo, bandė išvengti susitikimo su policijos pareigūnais, tačiau jo bandymas buvo nesėkmingas.

 

Vasario 6 d. apie 2.15 val. policijos pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, Tauragės rajono, Joniškės kaime, pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį ,,VW Passat“.

 

Įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, policijos pareigūnai bandė sustabdyti transporto priemonę, tačiau vairuotojas akistatos su jais nusprendė išvengti – jis padidino greitį ir nuvažiavo tolyn.  Pareigūnai sprunkančio automobilio vairuotoją ne kartą per garsiakalbį ragino sustoti, tačiau jis į reikalavimus nereagavo. Prie bėglio gaudynių prisijungė ir dar vienas policijos ekipažas.

 

 

Vairuotojo gaudynės tęsėsi laukais ir baigėsi sodybos kieme, Tauragės rajono Joniškės kaime. Jam kelią užkirto sodyboje esantis dekoratyvinis akmuo. Čia jo kelionė ir baigėsi. Maža to, neblaivus (1,73 prom.) vairuotojas, gim. 1998 m., vairo sėdo ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonės, kai ji jam atimta. Vairuotojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Tauragės AVPK inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti