Pasikeitė vaikų priėmimo į rajono ugdymo įstaigas - pokalbis su Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūrate VeisieneGegužės 12, 2023

Pasikeitė vaikų priėmimo į rajono ugdymo įstaigas - pokalbis su Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūrate Veisiene

Tauragės rajone įdiegta Centralizuoto vaiko priėmimo į rajono mokyklas sistema. Radijo studijoje svečiuojasi rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė.

Kalbamės apie pasikeitusią priėmimo tvarką, kokios rajono ugdymo įstaigos populiariausios ir ką daryti, jeigu nepavyksta prisijungti prie centralizuotos priėmimo sistemos? Kalbino Rūta Karmazinaitė. Visas pokalbis laidos įraše.

Prašymus į Tauragės rajono savivaldybės mokyklas mokytis pagal ikimokyklinio ugdymo (IU), priešmokyklinio ugdymo (PU), bendrojo ugdymo (BU) programas sistemoje bus galima teikti nuo balandžio 17 d. Prašymai bus priimami tik elektroniniu būdu, prisijungiant vienam iš tėvų (arba globėjui) per elektroninius valdžios vartus. Informuojama, kad jei namuose neturite galimybių prisijungti prie CVPS, galite nuvykti į artimiausią mokyklą, kurioje jus pakonsultuos ir sudarys sąlygas prisijungti prie CVPS ir pateikti prašymą. Prisijungti prie CVPS ir pateikti prašymą taip pat galėsite ir Tauragės rajono savivaldybės Gyventojų priėmimo kabinete.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti