Paskutinė diena atiduoti balsą už idėją TaurageiBalandžio 14, 2023

Paskutinė diena atiduoti balsą už idėją Tauragei

Šiandien paskutinė diena, kai dar galite atiduoti savo balsą už dalyvaujamojo biudžeto idėjas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti. Atiduoti savo balsą labiausiai patikusiems projektams galite adresu www.idejatauragei.lt arba Tauragės rajono bibliotekose.

 

Iniciatyvos suskirstytos į 3 kategorijas: didelės apimties projektus ir mažos apimties projektus Tauragės ir kaimiškosiose rajono seniūnijose.

DIDELĖS VERTĖS PROJEKTAI

Didelės vertės projektų kategorijoje pateikti projektai: „Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis kompleksas“, „Sporto klubas po atviru dangumi“, „Skaudvilė – šeimos laisvalaikio oazė“, „Jaunimo paplūdimio sporto aikštynas“, „Oficina“.

 

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS MIESTO SENIŪNIJOJE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės miesto seniūnijoje) kategorijoje pateikti projektai: „Žaisk diskgolfą bet kokiu oru“, „Kupolas – edukacijų ir kamerinių renginių erdvė Kartų parke“, „Žalioji zona, mažinanti transporto priemonių triukšmą ir oro teršimą“, „Aktyvus laisvalaikis ant smėlio prie upės Jūra“, „Žalioji edukacija“.

 

MAŽOS VERTĖS PROJEKTAI TAURAGĖS RAJONE

Mažos apimties projektų (įgyvendinamų Tauragės rajone, išskyrus miesto seniūnijoje)  pateikti projektai: „Jaunas ir sveikas“, „Geras poilsis, gera sveikata“, „Beržės upelio slėnio pritaikymas poilsiui ir pažinimui“, „Muzikos parko įrengimas Mažonuose“, „Gilus šulinėlis – skaidrus vandenėlis“ kartu su „Atokvėpio stotele“.

 

BALSAVIMAS

Vienas gyventojas gali balsuoti tik vieną kartą, tačiau visose trijose projektų kategorijose. Galimybę balsuoti turi ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę, gyventojai.

Balsuoti galima internetu suvedus savo asmens duomenis svetainėje www.idejatauragei.lt arba prisijungus per e valdzios vartus. Neturintys galimybės balsuoti naudojantis elektroninėmis ryšio priemonėmis, kviečiami atvykti į artimiausią bibliotekos filialą, kur bibliotekų darbuotojos įves jūsų balsą, į elektroninę balsavimo sistemą.

 

Daugiausiai gyventojų palaikymo sulaukusius mažos apimties projektus Tauragės rajono savivaldybė planuoja įgyvendinti per vienerius, didelės – per dvejus metus.

Daugiau informacijos www.idejatauragei.lt

 

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
https://taurage2023.lt/renginiai/taurages-miesto-svente/
Spotify
jazz

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti