Pėsčiųjų žygis “Kunigaikščio Gedimino takais. Veliuona”Rugsėjo 13, 2023

Pėsčiųjų žygis “Kunigaikščio Gedimino takais. Veliuona”

Rugsėjo 23 d. 10 val. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į NEMOKAMĄ pėsčiųjų žygį „Kunigaikščio Gedimino takais. Veliuona“.

 

Kodėl kunigaikščio Gedimino takais? Ogi todėl, kad Veliuonoje lankėsi, kovojo ir, anot metraščių, mirė sužeistas Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Būtent todėl vienas iš trijų Veliuonos piliakalnių yra pavadintas Gedimino Kapo kalnu.

Fantasmagoriškoje Veliuonoje žygeivių lauks dvi trasos. Pirmoji - pažintinė, kurioje grupę ves gidas Gediminas Klangauskas, o istorinių ir gamtos įdomybių kupina kelionė truks apie dvi valandas.

Antroji – Iššūkio trasa, kuri po Veliuoną ir jos apylinkes vingiuos 18 km. Trasa bus pažymėta, o žygeiviai ja keliaus savarankiškai. Ilgoji trasa – vidutinio sudėtingumo, dalis jos atkarpų drieksis bekele ir mišku. Keliose trasos vietose bus galima pasipildyti vandens atsargas.

 

Žygio startas - A. Juškos g. 1, Veliuona, Jurbarko r., aikštėje, prie paminklo LDK kunigaikščiui Vytautui Didžiajam. Čia žygeivius sutiks organizatoriai ir svetinga veliuoniškių bendruomenė.

 

Registruodamiesi ir atvykdami į renginį jo dalyviai: patvirtina, suprantantys, kad dalyvavimas žygyje yra susijęs su rimtu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat, kad yra pasitikrinęs sveikatą. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako už dalyvio sveikatai padarytą žalą ar gyvybei sukeltą pavojų ir neatlygins turtinės ar neturtinės žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų, nelaimingų atsitikimų žalos dalyvio sveikatai, gyvybei ir turtui, atsiradusių dalyvaujant žygyje, tenka tik dalyviui. Dalyvis taip pat atsako už savo veiksmais ar neveikimu padarytą žalą gamtai, laukinei gyvūnijai, kitų dalyvių sveikatai, gyvybei ir turtui.

Pažinti Jurbarko kraštą nemokamai galite, nes VŠĮ „Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras“ įgyvendina projektą "Atskleiskime Rojaus kelio istorinį ir kultūrinį paveldą". Projektas vykdomas pagal Vietos veiklos grupės "Nemunas" vietos plėtros strategijos II prioriteto „Solidarios, patriotiškos ir jaunimą įgalinančios bendruomenės kūrimas“ priemonę "Regioninių, produktų kūrimas panaudojant krašto kultūros ir istorijos paveldą", Nr. LEADER-19.2-SAVA-9. Finansavimas: Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšos.
Renginys bus viešinamas, filmuojamas ir fotografuojamas reklamos tikslais.

 

Būtina registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVY4Q8Cd86w6I4-P3r-m3dUDG-K0ldwSW6q3her5Bi7JdiXA/viewform?fbclid=IwAR1vH-2uktj8wxEO1lhcHTAmAbDFy1SpS6LbToGWy1NzoY492Z9Y0QGxZx0

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti