Pilies menėse įsikuria „Kultūros muitinė“Balandžio 2, 2019

Pilies menėse įsikuria „Kultūros muitinė“

Pilies menėse startuoja kultūrinis projektas „Kultūros muitinė“, kuriam finansavimą skyrė Kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Projektas vyks net septynis mėnesius. Renginių idėjinė amplitudė siekia nuo kulinarinio paveldo tyrinėjimų iki perkusijos meistrų improvizacijų, teatralizuotų, žiūrovus įtraukiančių istorinių performansų, pateisinsiančių „Kultūros muitinės“ vardą. Pilies rūsiai jau seniai yra tapę netradicine istorijos ir patirčių mainų vieta, o 2019 metais čia tauragiškiams ir miesto svečiams bus pristatomi įvairūs kultūriniai renginiai.

Projektu siekiama  išsaugoti ir atskleisti paveldo objekto savybes bei sudaryti prielaidas kultūrinio turizmo vystymui ir lankytojų srautų didinimui, pritaikyti kultūros paveldo objektą edukacinėms, kultūrinėms, ekonominėms, socialinėms ir kitoms bendruomeninėms reikmėms, kurti naujas veiklas, įtraukti įvairias vietos, kūrybines bendruomenes, padidinti ne tik Tauragės rajono bet ir visos Lietuvos gyventojų susidomėjimą kultūros paveldu.

 

Balandžio 9 d. 17 val. Pilies menėse vyks paskaita „Pesachas – laisvės ir pavasario šventė arba su kuo valgomi macai“ ir degustacija.

Paskaitą veda socialinių mokslų specialistė, gidė po žydišką Vilnių, Izraelio ir Rytų Europos žydų virtuvės žinovė Laurina Todesaitė.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tauragės Radijas Facebook
Drabužių parduotuvė
Midiaudio

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti