Po 12 metų pertraukos Sel ir Solaris pristato naują dainą (video)Gruodžio 16, 2020

Po 12 metų pertraukos Sel ir Solaris pristato naują dainą (video)

Kartą jau sudainavę kartu muzikinį kūrinį, po dvylikos metų pertraukos, Sel ir Soliaris pristato ne tik naują dainą, tačiau ir išskirtinį vaizdo klipą.

Šiuolaikinės, naujausios technologijos, prabangūs automobiliai, stulbinantys vaizdo efektai ir atkreipiantis dėmesį į šių dienų „priklausomybes“ muzikinis kūrinys. Ilgai brandintas dviejų atlikėjų darbas, pagaliau, pristatomas plačiajai visuomenei.

 

„Esu labai laimingas galėdamas bendradarbiauti su vienu ryškiausių šalies atlikėjų“, sakė Algimantas Minalga – Soliaris. „Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę muzikines žinias, įgytas užsienyje, realizuoti dirbdamas su Egidijum Dragūnu. Mums pavyko sukurti puikų projektą. Daina „Tik Tok“ gavosi, kaip tik tokia, kokios ir norėjome. Ji siunčia žinutę ir atkreipia dėmesį į šių dienų aktualijas, t.y. priklausomybę nuo socialinių tinklų“, kalbėjo atlikėjas.

 

Paklaustas kodėl Sel vėl susivienijo su Soliariu, Egijus Dragūnas sakė: „Soliaris yra be galo talentingas žmogus. Vienas malonumas dirbti drauge su tokiais žmonėmis. Ir daina, ir ypatingai klipas gavosi žiauriai gerai. Daug diskutavome, galvojome, ką norėtume pasakyti klausytojams. Prie viso projekto dirbo daugiau nei 50 žmonių. Išleidome tikrai soldžią sumą pinigų, kad rezultatas nenuviltų ir jis nenuvylė“.

 

Pritardamas Egidijuj Dragūnui Soliaris pridūrė: „Daina ir klipas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo ganėtinai paprasti, tačiau tai, ko gero, vienas prabangiausių vaizdo klipų Lietuvoje, prie kurio nuoširdžiai dirbo labai didelė komanda, daug talentingų žmonių. Man, asmeniškai, dar neteko matyti panašaus projekto Lietuvoje“.

 

„Žinoma, smagu, kad mumis pasitikėjo ir su mumis bendradarbiavo tokios pasaulinės kompanijos, kaip „RC Cola“ bei „Porsche“. Specialiai šiam projektui, mums buvo gabenamos vaizdo kameros ir naujausi  elektra varomi Porsche automobiliai iš Vokietijos, kuriuos pristatome savo vaizdo klipe, atkreipdami dėmesį ir į taršos problemas pasaulyje“, kalbėjo E.Dragūnas. „Manau, žmonės pamatę mūsų klipą tikrai supras ir išgirs mūsų žinutę. Tikiu, kad sulauksime daugybės peržiūrų“.

 

„Tikiuosi, kad ši daina pasklis, kaip virusas socialiniuose tinkluose“, juokėsi Soliaris.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Dienos svečias“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti