Policija primena gyventojams saugotis sukčių pinkliųRugpjūčio 26, 2019

Policija primena gyventojams saugotis sukčių pinklių

Policija dar kartą primena gyventojams būti atidesniems ir neatskleisti nepažįstamiems asmenims savo vardo, pavardės, asmens kodo, konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos svarbios informacijos, nes kiekvienu atveju sukčiai jais gali pasinaudoti.

 

Šiuo metu ypatingai mūsų krašte paplito sukčiavimo būdas, kai sukčius skambina senyvo amžiaus asmenims, prisistato kaip policijos įstaigoje dirbantis pareigūnas ir informuoja, kad senjorė/as namuose galimai laiko padirbtus grynus pinigus, kuriais vėliau atsiskaito už paslaugas. Susitaria, kada ateis į namus patikrinti ten esamų banknotų. Kiekviena situacija baigiasi taip pat… Patiklūs senoliai lieka apgauti ir patyrę nuostolius. Taip nutiko ir moteriai, gim. 1936 m., kuri atsiliepusi laidiniu telefonu bendravo su vyru, kuris prisistatė esantis policijos pareigūnu atliekantis padirbtų pinigų tyrimą, esą jos namuose gali būti padirbtų pinigų. Atvykęs pas senolę, paėmė 650 eurų ir pasišalino iš buto. Senolės patiklumas jai pridarė nuostolių.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai primena visuomenei, kad pareigūnai į namus nevaikšto ir nereikalauja pinigų nei dėl neva įvykusių nelaimių, nei tikrina ar namuose saugomi pinigai yra padirbti. Taip pat policijos pareigūnai neskambina ir neprašo pateikti telefonu banko prisijungimo kodų ar kitų asmeninių finansinių duomenų, nesurašinėja santaupų.

 

Kiekvienu atveju, kilus įtarimams ar sulaukus įtartino skambučio ir vis abejojantiems informacijos tikrumu, visada kreipkitės į policiją ar skambinkite tel. Nr. 112 arba 8 700 60000.

 

 

Tauragesradijas.Lt

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti