Praktika Tauragės rajono savivaldybėje: misija įmanomaLiepos 16, 2019

Praktika Tauragės rajono savivaldybėje: misija įmanoma

Jau keletą metų iš eilės Tauragės rajono savivaldybė suteikia galimybę žmonėms iki 29 metų atlikti savanorišką (neatlygintiną) praktiką ir įgyti patirties pasirinktoje srityje. Šiuo metu savivaldybėje darbuojasi bei patirties semiasi 4 praktikantai.

 

Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriuje praktiką atlieka Gabija Galbogytė , Finansų skyriuje - Beata Lukinaitė, Juridiniame ir personalo skyriuje – Arvydas Katkus, Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriuje – Rokas Ruseckas. Savanoriška praktika mūsų įstaigoje pradėta taikyti nuo 2015 metų ir pritraukia vis daugiau jaunų žmonių.

 

„Galimybę atlikti savanorišką praktiką aktyviai skatiname todėl, kad neretai iniciatyvūs, entuziastingi savanoriauti pasiryžę jaunuoliai vėliau ir sugrįžta į įstaigą dirbti. Tai kartu ir puiki proga „pasimatuoti profesiją“,  įgyti praktinių įgūdžių, patirties, susipažinti su įstaigos kultūra ir su specifine tam tikro padalinio veiklos sritimi“,- teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

 

Apie galimybę savanoriškai atlikti praktiką studentai sužinojo iš kvietimo, esančio Tauragės rajono savivaldybės interneto svetainėje ir kitose žiniasklaidos priemonėse, aplinkinių žmonių ir iš jau atlikusių savanorišką praktiką jaunuolių.

Savo buvimą savivaldybėje visi praktikantai grindžia tuo, kad nesinori vasaros praleisti veltui. Beje, gauta patirtis padės apsispręsti dėl tolimesnės ateities, o faktą, kad jau atlikinėjo praktiką, galės įtraukti ir į gyvenimo aprašymą. 

 

Kaip teigia admininstracia, asmenys iki 29 metų, norintys atlikti savanorišką praktiką Tauragės rajono savivaldybės administracijoje, gali kreiptis į Juridinį ir personalo skyrių (210 kab.) ar skambinti tel. 8 446 62816.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Užimtumo tarnybos informacija apie laisvas darbo vietas
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti